Ben Ahmet Cevahir ÇINAR,

ÇORAP’ın yani Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi’nin yöneticisiyim.

Resmi olarak 12 Ekim 2021 günü SENTİUS TEKNOLOJİ YAZILIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni AKADEMİ MAH. GÜRBULUT SK. S.Ü. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ KONYA TEKNOKENT NO: 67 F-313 SELÇUKLU/ KONYA adresinde kurduk.

ÇORAP, Çorap Reklam ve Çorapla Kazan şeklinde iki parçadan oluşmaktadır.

Çorap Reklam üzerinden Reklam Verenlerin vermiş olduğu reklamlar ve görevler, Çorapla Kazan kısmındaki üyelere gösterilmekte ve görevler yaptırılmaktadır. Çorap Reklam başta sosyal medya olmak üzere görev yaptırılması gereken her türlü dijital pazarlama sürecinde sizlere yardımcı olmaktadır. Çorapla Kazan ise ek gelir kazanmanıza imkân sunan, görev yap para kazan mantığıyla çalışan bir sistemdir.

Bizim rolümüz ORGANİK bir şekilde, Görev Yapan üyelerimizin kişisel bilgilerini koruyarak Reklam Verenlerin gerçek kişilerden hizmet almalarını sağlamaktır. Bu süreci başarıyla, şeffaf, organik ve güvenilir bir şekilde yapay zekâ, makine öğrenmesi, görüntü işleme ve doğal dil işleme ile tamamladığımız için bir miktar komisyon alarak gelir elde etmekteyiz.

Yazıya, adımla, şirketimizin ismiyle ve adresimizle başlama sebebim bizimkine benzer ama sahte/fake hizmetler veren aracıların hep flu/kapalı/belirsiz bir şekilde hizmet vermesidir. Bizim en önemli hedefimiz organik/gerçek hizmet vermek ve görev yapanların hak ettikleri ücretleri eksizsiz ödemektir.

ÇORAP; KOSGEB AR-GE, ÜR-GE VE İNOVASYON DESTEK PROGRAMI tarafından desteklenmiş, bir akademisyenin yönetimindeki, Türkiye’nin global markalar çıkarma vizyonuna katkı sunmak isteyen ve dijital pazarlama alanında bir dünya markası olmayı hedefleyen bir girişimdir. Onlarca sosyal kanal üzerinden yüzlerce farklı görev tipiyle ve her geçen gün artacak görev tipleriyle, görev yapıp para kazanmak isteyenlere sürekli yeni görevler üretmeye çalışırken, reklam verenlere daha organik ve doğrudan hedef kitlelerine ulaşabilecekleri reklam imkanı sunmaktayız.

ÇORAP, 1 Temmuz 2022 itibarıyla Beta olarak yayına çıkmıştır. 30 Eylül 2022 gününe kadar Beta sürecimizi tamamlamayı hedefliyoruz. Beta sürecinde de kazanılan paralar görev yapanlara ödenecek ve reklam verenlere en iyi deneyim sunulması hedeflenecektir. Bu süreçte yaşadığınız her türlü sorunda direkt bilgi@corapreklam.com e-posta adresimizle iletişime geçiniz.

Gelelim açılışa özel kampanya ve fırsatlarımıza:

30 Eylül 2022 gününe kadar ÇORAP’a üye olan Reklam Verenlerin ilk yükledikleri ÇORAP Kredisi’nin %20 fazlası hediye olarak cüzdanlarına eklenecektir.

Ödeme yapmadan sistemi denemek isteyenler içinse 30 Eylül 2022 gününe kadar ÇORAP’a “CORAPAPP” Davet Kodu ile üye olup, cep telefonlarını onayladıktan sonra Destek Talebi Oluştur sayfasından Muhasebe kategorisini seçerek “Hediye İstiyorum” şeklinde destek talebi oluşturanlara 1000 ÇORAP hediyesi Reklam Veren Cüzdanına eklenecektir.

Bizimle çalışmak isteyenleri de unutmadık. Ben size reklam veren üye bulurum diyenler 30 Eylül 2022 gününe kadar sizin Davet Kodunuz ile ÇORAP’a üye olanların ilk yükledikleri ÇORAP Kredisi’nin %10’u doğrudan size aktarılacaktır.

Umarım hep birlikte hayallerimize ulaşıp global bir marka yaratabiliriz. Desteklerinizi bekliyoruz.

Web: https://www.corap.app

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap

iOS:

https://www.corapreklam.com 0 535 100 25 92 (Çorap Reklam Müşteri Destek Hattı)

https://www.coraplakazan.com 0 535 100 25 96 (Çorapla Kazan Müşteri Destek Hattı)

12 thoughts to “Başlarken!

 • Ali

  Thank you mrs Çorap. Good Lick.

  Yanıtla
 • Nasibe

  Sistemi ve uygulama yı çok beğendim emegi geçen herkese teşekkür ederim başarılar dilerim

  Yanıtla
 • Tural

  Begendim uygulamayi

  Yanıtla
 • Ramazan SEYHAN

  Fikirde çok pratik bir uygulama pratikte de öyle olmasını umuyorum.Reklam veren içinde izleyen içinde farklı bir bakış açısı güzel bir düşünce .

  Yanıtla
 • Miyase

  Gzl bir uygulama tskr

  Yanıtla
 • Miyase

  Gzl programı

  Yanıtla
 • Çağlayab

  Harika bir uygulama

  Yanıtla
 • Çağlayan

  Harika bir uygulama

  Yanıtla
 • Eyüp

  Çok güzel olmuş

  Yanıtla
 • Musa çakıcı

  .

  Yanıtla
 • Musa çakıcı

  Güzel site

  Yanıtla
 • aynur bakırcı

  başarılarınızın devamını dilerim hocam

  Yanıtla

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir