Çorap Reklam üzerinden verdiğiniz görevler ÇORAP: Görev Yap Para Kazan uygulaması üzerinden görev yapıp para kazanmak isteyen binlerce kişiye gösterilir ve üyeler istedikleri takdirde bu görevleri yapabilirler. Nasıl Çalışır videomuzu da izleyebilirsiniz.

Her görevin farklı bir ücreti bulunmaktadır, güncel fiyat listemize ulaşmak için tıklayınız.

Peki siz bu binlerce kişiye görev verme işlemini nasıl yapacaksınız? Çorap Reklam bu süreci uçtan uca olabildiğince otomatize yürütmeye gayret etmekte olup, süreçte insani kontrol süreçlerini daha da azaltmak için yapay zekalı modüller geliştirmeye çalışan bir girişimdir.

Binlerce kişiye nasıl görev vereceksiniz?
Binlerce kişiye nasıl görev vereceksiniz?

1.Üye Olun

Hala üye değil misiniz? O zaman hemen sizi Android uygulamamıza alalım, buraya tıklayarak Android uygulamamızı indirebilir ve üye olabilirsiniz. Peki web üzerinden üye olamaz mısınız? Ne demek 🙂 Hemen üye olmak için tıklayınız. iOS ya iOS, o da var, App Store üzerinden ÇORAP uygulamasını indirmek için tıklayınız.

2.Hizmeti Seçin

Üye olduğunuza göre artık bir görev vermek istiyorsunuz demektir 🙂 Peki ne görevi vereceksiniz? Play Store’a yeni yüklediğiniz uygulamanın indirilmesini mi istiyorsunuz? Yoksa YouTube kanalınıza yüklediğiniz bir video hakkında insanların fikirlerini mi merak ediyorsunuz? Ya da bunların hepsinin ötesinde anket yaparak bilgi toplamak da istiyor olabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin ayrıntılı anlatımlarına Hizmetlerimiz kategorisinden erişebilirsiniz, peki bunların fiyatları nedir derseniz de güncel fiyat listemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

3.Ödemeyi Yapın

Kaç kişiye görev vereceğinizi belirlediniz, ne görevi vereceğinizi de belirlediniz, şimdi sırada ÇORAP kredisi satın almaya geldi. ÇORAP kredisi sistem üzerindeki sürekli güncellenen hizmetleri satın almanız için geliştirilmiş bir uygulama içi para birimidir. 1 ÇORAP 1 kuruştur, 100 ÇORAP 1 TL’dir. Sistem bu şekilde çalışmaktadır. Şu anda IBAN ve Papara ile ödeme almaktayız, ödeme yöntemlerimizi artırmak için çalışmalarımız sürüyoruz. Güncel ödeme yöntemleri için sayfamızı ziyaret ediniz.

4.Görevinizi Verin

Kredimiz hazır, hedefimiz net, şimdi sırada görevi vermek var. Görev verme işlemi tek ekrandan yapılan, çok basit bir işlemdir. Aşağıdaki ekranı incelemenizi tavsiye ediyoruz:

Görev Adresi: Üyelerin tıkladığı zaman açacağı görev adresi buraya girilmelidir. Örneğin bu görev bir Google – Ara ve Ziyaret Et görevi olduğu için verilecek görevin “çorap reklam” kelimesini aratmak olduğunu düşünelim. Bu durumda görev adresi şu şekilde olmalıdır: https://www.google.com/search?q=%C3%A7orap+reklam

Not: Tıklanacak bir bağlantı olmadığı durumlarda görev adresine https://corap.app veya https://corapreklam.com yazabilirsiniz.

Kişi Sayısı: Görevi kaç kişinin yapmasını istiyorsanız o kadar kişi seçmelisiniz, hedeflediğiniz rakamın %10 fazlasını seçmenizi tavsiye ederiz. Görevi yapacağım deyip yapmayan üyelerin vereceği zararı önleme amaçlı böyle bir tercih yapabilirsiniz. Bu arada yapılmayan veya onaylanmayan görevlerin ücretleri Cüzdanınıza görev tamamlandıktan sonra en geç 24 saat içinde otomatik geri yüklenmektedir.

Başlangıç: Görevin üyeler tarafından görülmeye başlayacağı tarih ve saati belirtmektedir. Sistem otomatik olarak görev ekranına girdiğiniz tarihi seçmektedir, değiştirebilirsiniz.

Bitiş: Görevin üyeler tarafından artık görülemeyeceği tarih ve saati belirtmektedir. Sistem otomatik olarak görev ekranına girdiğiniz tarihten 1 hafta sonrasını ayarlamaktadır. İstediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Yayın Süresi ve Toplam Ücret otomatik olarak hesaplanmaktadır. Ücretler tarafımızdan belirlenmekte olup sizin tarafınızdan düşürülememektedir.

Görev Açıklaması: En önemli kısım burasıdır. Üyeler buradaki açıklamaya göre görevleri yapacaklar ve görev yaptıklarına dair kanıt göndereceklerdir. Buradaki açıklama çok net ve şeffaf olmalıdır. Görev açıklaması anlaşılır olmayan veya görev kanıtı net bir şekilde tespit edilemeyen görevler yayından kaldırılır. Görev açıklaması konusunda Destek Talebi oluşturarak yardım ve tavsiye alabilirsiniz. Görev açıklamasında kullandığınız dilin kibar ve nazik olmasına özen gösterin ve sonunda teşekkür etmeyi ihmal etmeyin 🙂

5.Keyfini Çıkarın

Bitti 🙂 Artık göreviniz üyelerimiz tarafından yapılacak, yapay zekanın verdiği tavsiyeler doğrultusunda kontrolcü arkadaşlarımız tarafından onaylanacaktır. Bu süreçte siz de etkin bir şekilde yer alabilir ve görevleri görebilir ve onaylayabilirsiniz. Şu anda görevlerin sizin tarafınızdan reddedilmesine izin veremiyoruz, süreçte onunla ilgili çalışmalarımız da sürüyor.

Umarım anlatımı beğenmişsiniz, her türlü soru ve sorun için İletişim‘e geçebilirsiniz. WhatsApp üzerinden 0 535 100 25 92 ve bilgi@corapreklam.com adreslerine 7/24 ulaşabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapmaya gayret etmekteyiz. İyi günler dileriz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.