Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin görev yaparak para kazanmak isteyen hedef kitleye reklamını sunmasını ve görevler vermesini uçtan uca sağlayan yapay zekâ destekli mobil ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur. Çorap Reklam tarafında verilen görevler Çorapla Kazan tarafında yapılmaktadır. Görev kanıtlarının inceleme süreçleri ve kullanıcı davranışları yapay zekâ ile incelenerek kontrol aşamalarında yardımcı bir karar destek sistemi sunulmaktadır.

ÇORAP, BTM Ön Kuluçka Programı'na kabul edildi
ÇORAP, BTM Ön Kuluçka Programı’na kabul edildi

İstanbul Ticaret Odası’nın iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 5 yılı aşkındır ülkemizdeki girişimcilik ağına ücretsiz ve çok kaliteli hizmetler veren bir vakıftır. Girişimci olmaya karar verdikten sonra BTM‘nin sosyal medya hesaplarını takip ederek Sahne XL‘e çıkanları gıptayla izlemişimdir. Yarınlarda orada olmak umuduyla…

19 Ağustos günü Sentius Teknoloji Yazılım bünyesinde geliştirmeye devam ettiğimiz ÇORAP ile ön kuluçka programına kabul edildik. 11 Temmuz 2022 günü başvurduğumuzda henüz satış yapmamış olduğumuz için yanıltıcı bilgi vermemek adına Ön Kuluçka Programı‘na başvurmuş olsak da bugün itibarıyla 30 farklı müşteriden ödeme almış bir girişim olarak aslında Kuluçka Programı seviyesinde de değerlendirilebiliriz.

BTM aylık kurullarla programlar arası geçişe izin verdiğinden süreçte Kuluçka Programı’na kabul ediliriz diye düşünüyorum. Genel beklentimiz ürün olarak tutunmuş ve büyümesinin önünde engel bulunmayan projemize bizimle beraber yol yürüyecek yatırımcı bulmaktır. Yazıyı okuyan yatırımcılar varsa bilgi@corapreklam.com adresinden iletişime geçebilir.

2 Eylül 2022 günü bu yazıyı bitirirken, yatırım bulup, ÇORAP’ı globale taşıdığımız günleri görmek dileğiyle diyerek sözlerimizi bitirelim. Hayırlı olsun.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir