Youtube-Özel Görev Satın Al
Youtube-Özel Görev Satın Al

İÇİNDEKİLER

Youtube-Özel Görev Satın Al

Youtube-Özel Görev Satın Al hizmetimiz ile canlı yayınlarınızı ya da gönderilerinizin paylaşım sayısını artırabilirsiniz!

Youtube Canlı Yayın Önemi

Youtube da açtığınız canlı yayınların önemi hesabınız için oldukça fazladır. Canlı yayınlar sayesinde daha çok kullanıcıya ulaşabilir ve kullanıcıların güvenlerini hızlıca artırabilirsiniz.

Bir işletme hesabı sahibi olduğunuzu düşünün. Müşterileriniz ürünlerinizi deneyimlemediği için size güvenemezler ve sipariş vermekte kararsız kalırlar. Güvenlerini kazanmak için canlı yayınlar açabilirsiniz. Açtığınız canlı yayınlar da ürünlerinizi gösterebilir ve soruları yanıtlandırabilirsiniz. Yayınlarınız canlı olduğu için de müşterileriniz akıllarına takılan soruları sizlere sorarak cevaplarını çok kısa sürede alabilirler. Bu sayede hem müşterilerinizin güvenini artırmış olursunuz hem de soruları cevaplandırmış olursunuz.

Müşterilerin yayınınızı görmesi ve soru sormaları için katılımcı sayınızı artırmalısınız. Artan katılımcı sayınız daha çok kullanıcının önüne çıkmanıza neden olur. Bu da müşteri sayınızı artırmaktadır.

Youtube Paylaşım Sayısının Önemi

Gönderilerinizin paylaşım sayısı fazlaca önem arz etmektedir. Paylaşım sayısı fazla olan gönderilerinizin izlenme, yorum ve beğeni sayısı kısa sürede artmasına neden olur.

Videolarınızın paylaşım özelliğinin fazla olması nedeniyle birçok kullanıcıya hızlıca ulaşırsınız. Daha çok kullanıcıya ulaşan gönderilerinizin diğer özellikleri hızlı bir şekilde artar. Bu sayede Youtube sizin gönderinizi başarılı bulur. Başarılı olan gönderileriniz hızlıca trendlere girer ve hesabınızı popüler bir hesap yapar.

Yani paylaşım sayınız başta da dediğimiz gibi oldukça önemlidir ve diğer özelliklerinizin artmasında kolaylık sağlamaktadır.

Youtube Özel Görev Hizmetimiz
Youtube Özel Görev Hizmetimiz

Youtube-Özel Görev Satın Al hizmetimiz nedir?

Youtube özel görev satın al hizmetimiz ile canlı yayın izleme ve yorum görevi, video paylaşım görevi verebilirsiniz. Bu görevlerin avantajları:

 1. Hesabınız daha çok kullanıcıya ulaşır.
 2. Canlı yayınlarınızın izlenme ve yorum sayısı artar.
 3. Videolarınızın paylaşım sayısı artar ve diğer özelliklerinin artmasını kolaylaştırır. En başta artacak özellik izlenme sayınızdır.
 4. Paylaşımları artan gönderileriniz daha çok kullanıcıya ulaşır.
 5. Gönderileriniz trendlere girme oranı artmaktadır.

Bu avantajlar göz önüne alındığında hesabınıza olan katkısını anlamışsınızdır. Gelin şimdi size bu avantajları sağlayan ÇORAP uygulamasından bahsedeyim.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması aktif kullanıcılara sahiptir. Aktif kullanıcılarımız canlı yayınlarınıza hızlıca katılırlar. Bu sayede canlı yayınlarınızın izlenme sayısı çok geçmeden artar.

Kullanıcılarımız gerçek ve potansiyelli kullanıcılardır. Gerçek olmaları canlı yayınlarınıza yapılan yorumların sahte görünmesini engellemektedir.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istememektedir. Güvenilir olduğumuzu gösteren özelliklerden sadece bir tanesidir.

Görevi verebilmeniz için tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasını indirip üye olmanızdır. Üye olduktan sonra kullanıcılarımıza görev alanı yerinden görev vermeli ve detayları belirtmelisiniz.

Görevinizi verdikten sonra çok uzun sürmeden istedikleriniz gerçekleşecektir.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Youtube Özel Görev Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Youtube” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Youtube Özel Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana canlı yayın görevi verecekseniz canlı yayın adresinizi, paylaşım yapmalarını istiyorsanız paylaşılacak videonuzun adresini vermeli ve detaylarda belirtmelisiniz.
ÇORAP Reklam Youtube Örnek Doldurulmuş Özel Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Youtube Özel Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

One thought to “Youtube-Özel Görev Satın Al”

 • Kazim Can

  Çok teşekkür ederim çok güzel uygulama

  Yanıtla

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir