Youtube İzleme ve Yorum Satın Al
Youtube İzleme ve Yorum Satın Al

İÇİNDEKİLER

Youtube İzleme ve Yorum Satın Al

Youtube İzleme ve Yorum Satın Al hizmetimiz ile izlenme ve yorum sayınızı kısa sürede artırabilirsiniz.

Youtube İzlenme Sayısının Önemi Nedir?

Youtube rekabet ortamının fazla olduğu, milyarlarca kullanıcıya sahip olan bir platformdur. Bu platform da gönderilerinizi öne çıkarmak oldukça zordur. Gönderilerinizi öne çıkarmak istediğiniz de devreye izlenme sayınız girer. İzlenme sayınızın fazla olması gönderilerinizin etkileşimini artırarak daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Daha çok kullanıcıya ulaşan videolarınızın beğeni ve yorum sayınızı artırır. Bu sayede gönderiniz başarılı bir gönderi olarak görünür.

İzlenme sayınızın fazla olması trendlere girme şansınızı artırır. Trendlere girmek göründüğünden daha zordur. İzlenme ve yorum sayılarınız bu durumu kolaylaştırır.

İzlenme sayınızın fazla olmasıyla Youtube sizi başarılı bulur. Youtube algoritmasına göre başarılı bulunmanız oldukça önemlidir. Başarılı olduktan sonra Youtube paylaştığınız videoları daha çok kullanıcıya ulaştırmakta ve etkileşimlerinizi artırmaktadır.

Youtube izlenme sayınız kullanıcıların dikkatini çeker ve videonuza olan güveni artırır. Güveni artan kullanıcılar hesabınıza abone olabilir. İzlenme sayınız abone sayınızı da artırmış bulunmaktadır.

Youtube Yorum Sayısının Önemi Nedir?

Youtube, videoları trendlerde yayınlarken ya da kullanıcıları sunarken videoların etkileşimlerini göz önünde bulundurur. Etkileşimi artıran en önemli etken ise yorum sayılarınızdır. Yorum sayılarınızın fazla olması videonuzu daha çok kullanıcıya ulaştırır. Daha çok kullanıcıya ulaşan videonuz izlenme ve beğeni sayınızı artırır.

Bu durum bir döngü gibidir. Yorum sayınızın fazla olması izlenme ve beğeni sayınızı artırır. İzlenme sayınızın fazla olması da yorum ve beğeni sayınızı artırır. Yani videonuzun bir özelliği mutlaka fazla olmalıdır.

Yorum sayınızın fazla olması kullanıcıların videonuza olan güveni artırır. Fakat yorum sayılarınızdan çok olumlu yorum sayınız önemlidir. Yorumlarınız linç doluysa güveni artırmak elbette zordur.

Trendlere girmenizi etkileyen özelliklerden biri de yorum sayınızdır. Yorum sayınızın fazla olması videonuzun etkileşimini artırır. Etkileşimi artan videonuz Youtube tarafından başarılı bulunur ve trendlere koyulur.

Youtube İzlenme ve Yorum Sayılarınızı Artırarak Trendde olun!
Youtube İzlenme ve Yorum Sayılarınızı Artırarak Trendde olun!

Youtube İzleme ve Yorum Satın Al Hizmetimiz ile İzlenme ve Yorum Sayınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Gönderileriniz çok kaliteli ve başarılı olabilir. Fakat bu referansı olmadan değer göreceği anlamına gelmemektedir. Youtube da gönderi paylaşımı oldukça fazladır. Bu da gönderinizin ön planlara çıkmasını zorlaştırmakta ve rakiplerinizi artırmaktadır.

Rakiplerinizin önüne geçmenizin tek yolu yorum ve izlenme sayınızdır. İzlenme ve yorum sayınız ne kadar çok olursa etkileşiminiz o kadar çok olur ve popüler olursunuz.

Normal şartlarda bu özellikleri artırmak zordur. Fazlaca zaman ister. Zamanda gönderiniz için önemli bir unsurdur. Sizi bu durumu kolaylaştıran ÇORAP uygulaması ile tanıştırmak istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları gerçek ve aktif kullanıcılardır. Gerçek olmaları size yapılan yorumların sahte olmasını engellemekte ve istediğiniz yorumu seçebilme şansı sağlamaktadır. Aktif olmaları ise yorumlarınızın ve izlenme sayınızın çok sürmeden artmasını sağlamaktadır.

ÇORAP uygulamasında yapılmasını istediğiniz yorumları siz belirlemektesiniz. Yapılan yorumların geri silinme gibi bir durum olmaması için gerekli tedbirlerimizi almış bulunmaktayız.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel hiçbir bilginizi istememektedir. Bu durum da uygulamamızın güvenilir olduğunu gösteren özelliklerden biridir.

Sizin tek yapmanız gerek ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve kullanıcılarımıza görevler vermelisiniz. Görevlerinizde Youtube da paylaştığınız videonuzun bağlantısını ve ne tür yorumlar istediğinizi belirtmelisiniz.

Görevinizi yayınladıktan sonra izlenme ve yorum sayınız kısa sürede artacağını garanti etmekteyiz.

İzlenme ve yorum sayınızın artması için hemen ÇORAP uygulamasına üye olunuz.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Youtube İzleme ve Yorum Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP-reklam-kullanıcı-değiştirme-ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Youtube” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Youtube İzle ve Yorum Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana Youtube adresinizin bağlantısını ve nasıl yorumları istediğinizi yazmalısınız.
ÇORAP Reklam Youtube İzle ve Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir