Web Sitesi-Online Anket Doldurma Satın Al
Web Sitesi-Online Anket Doldurma Satın Al

İÇİNDEKİLER

Web Sitesi-Online Anket Doldurma Satın Al

Web Sitesi-Online Anket Doldurma Satın Al hizmetimiz ile sitelerinizde yayınladığınız anketlerin doldurulma sayısını hızlıca artırabilirsiniz.

Online Anket Nedir?

Anket, kişilerin belirli bir konudaki düşüncelerini, duygularını ve önerilerini öğrenmek için hazırlanılan soru listesidir. Bu listenin bilgisayar üzerinden gönderilmesine ve cevaplandırılmasına ise “online anket” denir.

Online Anket Faydaları Nedir?

Web sitenizde yayınladığınız anketlerin doldurulması kullanıcılar hakkında bilgi sahibi olmanız için oldukça önemlidir. Sorularınıza cevap alarak birçok konu hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz. Sitenizde iyileştirmeler yapmak için kullanıcıların fikirlerini alabilirsiniz.

Anketlerinizin çok fazla kişi tarafından doldurulması verilerinizin çoğalmasına sebep olur. Verilerle birçok konu hakkında fikir sahibi olabilir ve onları kullanabilirsiniz.

Dünyadaki veriler genellikle anket doldurmayla toplanmıştır. Verilerin gerçek ve fazla olması oldukça önemlidir. Veriler sayesinde birçok konu hakkında fikir sahibi olunulmuştur. Sorunların birçoğu da bu şekilde çözülmüştür.

Online anketlerinizin kullanılabilir olması için gerçek kullanıcılar tarafından doldurulmuş olmalıdır. Aksi takdir de elde ettiğiniz bilgiler hiçbir işine yaramaz.

Sitenizde yayınladığınız anketler trafiğini artırmak için oldukça önemlidir. Anketi doldururken geçirdikleri süre sitenizdeki aktiflik süresini artırmaktadır. Aktiflik süresi de sitenizi başarılı yapar.

Elde ettiğiniz verileri birçok şekilde kullanabilirsiniz. Verilerinizle sitenizdeki kullanıcılar hakkında bilgiler edinebilir ve bu bilgiler sayesinde paylaşımlarınızı onlara uygun yapabilirsiniz.

Web Sitenizdeki Anketlerin Doldurulma Sayısını Artırın!
Web Sitenizdeki Anketlerin Doldurulma Sayısını Artırın!

Web Sitesi-Online Anket Doldurma Satın Al Hizmeti Nedir?

Web siteniz de yayınladığınız anketlerin doldurulma sayısı oldukça önemlidir. Anketleriniz önemli sorular dahi içerse çok fazla kullanıcıya ulaşmadığı sürece bir değeri olmamaktadır.

Yayınladığınız anketlerin birçok kullanıcıya ulaşması için de referansa ihtiyacınız vardır. Referansı olmayan anketlerinizin kullanıcıları ulaşması oldukça zordur.

Anketler birçok konu hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadır. Bilgiler sayesinde konular hakkında oranlamalar yapabilir ve sorunlar hakkında çözümler bulabiliriz.

Anketlerinizin doldurulma sayısı kadar gerçek cevaplar olması da önemlidir. Gerçek olmayan hiçbir cevabın size faydası olmayacaktır. Bu nedenle sizi gerçek kullanıcıları olan ÇORAP uygulamasıyla tanıştırmak istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif ve gerçektir. Aktif olmaları sitenizde yayınladığınız anketlerin kısa sürede doldurulmasını sağlamaktadır. Gerçek olmaları ise cevapların sahte olmasının önüne geçmektedir.

ÇORAP uygulaması güvenilirdir. Güvenilir olduğunu gösteren özelliği de kişisel bilgilerinizi istememesidir.

Eğer anketlerinizin doldurulma sayısını hızlıca artırmak istiyorsanız ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görevler vermelisiniz. Görevlerinizde Web siteniz de yayınladığınız anketin bağlantısını vermelisiniz.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Web Anket Doldurma Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Web” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Web Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Web Anket Doldur Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Web sitenizde yayınladığınız anketinizin bağlantısını vermelisiniz.
ÇORAP Reklam Web Anket Doldur Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Web Anket Doldur Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

2 thoughts to “Web Sitesi-Online Anket Doldurma Satın Al

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir