Twitter-Organik Yorum Satın Al
Twitter-Organik Yorum Satın Al

İÇİNDEKİLER

Twitter-Organik Yorum Satın Al

Twitter-Organik Yorum Satın Al Hizmetimiz ile Yorumlarınızı Artırın!

Twitter Yorum Sayısının Önemi

Twitter da paylaşım sayısı oldukça fazladır. Twitter kullanıcıları bir konu hakkında fikir alışverişine oldukça önem verirler. Bir konu hakkında fikirlerini belirtmek için tweetlerinde hashtag kullanırlar. Kullanılan hashtagların fazla olması da rakiplerinizin artmasına ve paylaştığınız tweetlerin kullanıcılara ulaşmasının zorlaşmasına neden olur.

Twitter da tweetinizin çok fazla kullanıcıya ulaşıp ilgi görmesini istiyorsanız yorumlarınızı artırmanız gerekmektedir. Yorumlarınızın artması hesabınızdaki trafiği artıracaktır. Trafiği artan hesabınız da popüler bir hesap haline gelecektir.

Twitter’daki yorum sayılarınız reklam verenler için çok önemlidir. Çünkü yorumlarınız sayesinde hesabınız daha çok kullanıcılara ulaşır, reklam verenlerin istedikleri hedeflere ulaşmasını kolaylaştırırsınız. Bu durum da yorum sayınızı artırdığınızda hesabınıza gelen reklam ve iş tekliflerinizin de artacağını gösterir.

Twitter Yorum Sayısının İşletme Hesabınıza Etkileri

Yorum sayılarının fazla olması işletme hesapları için oldukça önemlidir. Her sosyal medya platformunda olduğu gibi Twitter platformunda da işletme hesapları çok fazladır. Bu da işletme hesaplarının rakiplerinin çok olmasını gösterir.

İşletme hesapları göz önünde olmak ve ilgi görmek isterler. Bunun için de attıkları tweetlerin yorumlarını artırmaları gerekir. Yorum sayılarını artırmalı etkileşimi artırarak daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Daha çok kullanıcıya ulaşmakta onları bilindik bir hesap haline getirir.

Kullanıcılar ürünlerinizi deneyimlemedikleri için bilgi sahibi değillerdir. Size yapılan yorumlarla bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Yorumlarınız ne kadar gerçek ve olumlu olurlarsa hesabınıza giriş-çıkışlar ve satışlarınızın sayısı o kadar fazla olur. Size yapılan yorumların gerçek kullanıcılar tarafından yapılmış olması kullanıcıların güvenini artırır. Size güvenen kullanıcılarda ürünlerinizi daha çok alırlar ve arkadaşlarına önenirler. Oluşturduğunuz güven ile işletmenizi büyütür ve popüler olursunuz.

Twitter Yorumlarınızı Artırarak Popüler Olun
Twitter Yorumlarınızı Artırarak Popüler Olun

Twitter Yorum Sayısını Artırmanın Güvenilir Yolu

Twitter’daki yorumlar popüler olmak isteyen hesaplar için oldukça önemlidir. Çünkü yorum sayısı hesabınızın etkileşimini artırır. Artan etkileşimle daha çok kullanıcıya ulaşır ve tanınır bir hesap olursunuz.

Tweetleriniz de bulunan yorum sayısının fazla olması hesabınızın etkileşimini artırır. Etkileşiminizin artması hesabınızın tanınırlığının artmasına neden olur. Hesabınızın popüler olmasıyla gelen iş ve reklam teklifleri artar.

Tweetlerinize gelen yorumlar gerçek kullanıcılar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kullanıcıların hesabınıza olan güveni azalır ve kullanıcılar sizin sahte hesap olduğunuzu düşünürler. Bu da etkileşiminizin azalmasına neden olur.

Kısa sürelerde daha fazla kullanıcılara erişmek istiyorsanız yorum sayınızı artırmalısınız.

Kullanıcıların güvenini ve hesabınızın popülerliğini artırmanın yolu ise ÇORAP uygulamasıdır.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulamasından gelen yorumlar gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Yapılan yorumların geri silme gibi bir durumu yoktur.

ÇORAP uygulaması aktif kullanıcılara sahiptir. Bu sebeple hedeflediğiniz yorum sayısına çok kısa bir sürede ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

Uygulamamız sizden kişisel bilgilerinizi istememektedir. Bu da güvenilir olduğumuzu gösteren özelliklerimizden birisidir.

ÇORAP uygulaması ile popüler olmanızın önünde engel yoktur. ÇORAP uygulaması yorumlarınızı artırmayı kolaylaştırır.

Yorum sayınızı ÇORAP’la artırmanız için sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olarak kullanıcılarına görev vermek. Verdiğiniz görevde yorum yapmalarını istediğiniz tweetinizin bağlantısını vermelisiniz.

Görevi yayınladıktan sonra hedeflediğiniz yorum sayısına ulaşmanızın kısa süreceğini garanti ediyoruz.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/   adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Twitter Yorum Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösterme Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Twitter” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Twitter Yorum Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana yorum yapılmasını istediğiniz tweetinizin bağlantısını yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine tweetiniz hakkında bilgi verip nasıl yorumlar istediğinizi yazıyorsunuz.
ÇORAP Reklam Twitter Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir