Tiktok Organik Takipçi Al
Tiktok Organik Takipçi Al

İÇİNDEKİLER

Tiktok Organik Takipçi Al

Tiktok Organik Takipçi Al hizmetimiz ile Fenomen olun!

Tiktok takipçi neden önemlidir?

Tiktok son zamanların sevilerek aktif bir biçimde kullandıkları sosyal medya uygulamasıdır. Tiktok kullanıcıları videolar çekip paylaşırlar ve canlı yayınlar açarlar. Paylaştıkları videoların daha çok kişiye ulaşması Tiktoker olarak adlandırdığımız Tiktok kullanıcıları için oldukça önemlidir. Fakat bu çok zor ve zaman alır.

Tiktok da videolarının ilgi görmesini isteyen birçok kullanıcı vardır. Gönderilerinin ilgi görmesi için de takipçi sayılarının çok olması gerekmektedir. Takipçi sayınıza göre videolarınız daha çok kişiye ulaşır ve daha çok beğeni alır. Beğenileri ve izlenme sayısı çok olan videolarınız da reklam şirketleri tarafından hesabınıza olan ilginin artmasına sebep olur.

Tiktok da fenomen olmak isteyen kullanıcıların sayısı epey fazladır. Bu da Tiktok da rakiplerinizin fazla olmasına yol açar. Rakiplerinizden bir adım önde olmak için de takipçi sayınızı artırmanız gerekmektedir. Takipçi sayınızın fazla olması demek gönderilerinizin çok kısa bir sürede daha çok kullanıcıya ulaşarak etkileşiminizin artması demektir.

TikTok Organik Takipçilerle Fenomen Olun!
TikTok Organik Takipçilerle Fenomen Olun!

Tiktok Gerçek Takipçi Al Hizmetimiz ile Takipçi Sayınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Tiktokda takipçi sayınızın önemli olduğu kadar gerçek olması da önemlidir. Takipçileriniz eğer aktif ve gerçek olmazsa diğer kullanıcılar tarafından sahte hesap damgası yiyebilirsiniz. Bu damga da kullanıcıların size olan güvenini azaltır.

Eğer aktif takipçileriniz olursa paylaştığınız gönderiler hızlıca etkileşim alırlar. Etkileşim alan gönderileriniz daha çok kullanıcıya ulaşır ve beğeni sayınızı artırırsınız. Bu durumda beğeni sayılarınızla takipçi sayılarınızın orantılı olmasını sağlamaktadır.

Hesabınızın güvenilir olması için beğeni ve takipçi sayınızın orantısı oldukça önemlidir. Bu sebeple aldığınız takipçiler gerçek olmalıdır.

Tiktok da gerçek ve aktif kullanıcılara sahip olmanın en güvenilir yolu ÇORAP uygulamasıdır.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Organik müşteri derken neyi kastediyoruz? Organik müşteri, sahte olmayan gerçek ve profesyonel kullanıcılardır. Bu kullanıcılar sayesinde size yapılan takipçilerin sahte olmasını engelliyoruz.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif kullanıcılardır. Aktif kullanıcılar olması da paylaştığınız gönderilerinizin etkileşiminin ve beğeni sayısının hızlı bir şekilde artmasını sağlar.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Bu durum da uygulamanın güvenilir olduğunu gösteren özelliklerinden birisidir.

Takipçi sayınızı artırmak için tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasını indirerek üye olmaktır. Üye olduktan sonra kullanıcılarımıza görev vermelisiniz. Göreviniz de Tiktok hesabınızın bağlantısını vermeli ve takipçi istediğinizi belirtmelisiniz.

Göreviniz yayınlandıktan çok kısa süre sonra takipçi sayınız artacaktır. Yapılan takipler gerçektir ve sonradan geri silme gibi bir durumun olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/   adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında TikTok Takipçi Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
Çorap Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
Çorap Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Tiktok” yazan butona tıklıyoruz.
Çorap Reklam Kanal Seç Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
Çorap Reklam Görev Tipi Seç Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
Çorap Reklam TikTok Takip Et Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana TikTok adresinizin bağlantısını vererek takip yapmalarını istemelisiniz.
Çorap Reklam TikTok Takip Et Örmek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
Çorap Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
Çorap Reklam Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
Çorap Reklam Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir