Snapchat Takipçi Satın Al-Gerçek Takipçi
Snapchat Takipçi Satın Al-Gerçek Takipçi

İÇİNDEKİLER

Snapchat Takipçi Satın Al-Gerçek Takipçi

Snapchat Takipçi Satın Al-Gerçek Takipçi hizmetimiz ile arkadaş ve storylerinizin görüntüleme sayısını artırabilirsiniz.

Snapchat Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Snapchat, birçok efekt ve çıkartmalarla fotoğraf veya kısa videolar çekip paylaşılan bir sosyal medyadır. Snapchat diğer sosyal medyalara göre farklıdır. Paylaşılan gönderiler 24 saat sonra silinmektedir. Başka kullanıcılar tarafından ekran görüntüsü alındığın da size bildirim gelmektedir.

Snapchat ortamında beğeni ve yorum sayısı gibi bir özellik yoktur. Sadece görüntüleme ve takipçi sayısı vardır. Bu özelliği de diğer sosyal medyalara göre farklı olduğunu göstermektedir.

Snapchat Takipçi Sayısının Önemi

Takipçi, bir kullanıcıya arkadaşlık isteği gönderdiğiniz de kabul etmesiyle olunan arkadaşlıktır. Snapchat’te takipçi olarak değil de arkadaş olarak görünmektedir.

Paylaştığınız hikayelerin ilgi görmesi ve birçok kullanıcı tarafından izlenmesini istiyorsanız arkadaş sayınızı artırmalısınız. Takipçi sayınızın fazla olması hikayelerinize olan ilgiyi artırır.

Hesabınız bir işletme hesabıysa ya da başka şirketlerin reklamını yapmak için açtıysanız görüntüleme sayınız oldukça önemlidir. Görüntüleme sayınızın fazla olması hesabınızın değerini artırmaktadır. Değeri artan hesabınıza daha çok reklam ve iş teklifi gelebilmektedir.

Görüntüleme sayınızı da takipçi sayınız sayesinde artırabilirsiniz. Artan takipçi sayınız daha çok kullanıcıya ulaşmanızı sağlamaktadır. Daha çok kullanıcıda yapacağınız reklamlar için çok faydalı olacaktır.

Snapchat kullanıcısı gün geçtikçe artmaktadır. Kullanıcı sayısının artması ile reklam sayısı da artmaktadır. Değeri yüksek reklamlar alabilmeniz için de ön plan da olmanız gerekmektedir. Arkadaş sayınızı artırarak daha çok ön planda olabilirsiniz.

Snapchat Aktif Takipçi Sayınızı Artırabilirsiniz!

Snapchat Takipçi Satın Al-Gerçek Takipçi Hizmeti Nedir?

Snapchat takipçi sayınızın fazla olması hesabınızın değerini artırmaktadır. Değeri artan hesabınıza daha çok reklam ve iş teklifleri gelmektedir. Gelen reklam ve iş teklifleri sayesinde Snapchat üzerinden maddi kazanç sağlayabilmektesiniz.

Takipçi sayınız kadar, takipçilerinizin gerçek ve aktif olmaları da önemlidir. Aktif ve gerçek olmayan hiçbir takipçi hesabınıza katkı sağlamayacaktır. Aktif ve gerçek takipçileriniz görüntüleme sayısını hızlıca artırmaktadır. Aksi takdir de görüntüleme sayınız artmayacak ve hikayeleriniz değersizleşecektir.

Takipçi sayınızı hiçbir şey yapmadan artırmak mümkün değildir. Bu sebeple sizi gerçek ve aktif kullanıcıları olan ÇORAP uygulamamızla tanıştırmak istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif kullanıcılardır. Aktif olmaları takipçi sayınızı ve hikayelerinizin görüntülenme sayısını hızlıca artıracaktır.

Yapılan takiplerin geri silinme gibi bir durum olmaması için gerekli tedbirlerimizi aldık.

Uygulamamızın güvenilir olduğunu gösteren en önemli özelliği de sizden kişisel bilgilerinizi istememesidir.

Takipçi sayınızın hızlıca artması ve hikayelerinizin hak ettiği değeri görmesi için tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasını indirip üye olmak ve görevler vermektir. Görevlerinizde Snapchat adresinizin bağlantısını yapıştırmalı ve takip etmelerini istemelisiniz.

Göreviniz yayınlandıktan kısa süre sonra takipçi sayınız artacaktır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Snapchat Takipçi Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Snapchat” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Tipi Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Snapchat Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Snapchat Takip Et Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Snapchat adresinizin bağlantısını yapıştırmalı ve takip etmelerini istemelisiniz.
ÇORAP Reklam Snapchat Takip Et Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Snapchat Takip Et Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Snapchat Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir