Reddit Beğeni Satın Al-Olumlu Oy
Reddit Beğeni Satın Al-Olumlu Oy

İÇİNDEKİLER

Reddit Beğeni Satın Al-Olumlu Oy

Reddit Beğeni Satın Al-Olumlu Oy hizmetimiz ile olumlu oy sayınızı hızlıca artırabilir ve gönderilerinizin üstlerde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Reddit Oy/Beğeni Nedir ve Nasıl Yapılır?

Reddit diğer sosyal medyalardan farklı bir uygulamadır. Çünkü beğeni yerine oy kullanılmaktır. Oy iki yönlüdür. Aşağı yönlü olan olumsuz yani beğenmediğiniz, yukarı yönlü olan olumlu yani beğendiğiniz anlamına gelmektedir.

Gönderilerin sol altlarında bulunan aşağı-yukarı yönlü tuşlarla oy verilmektedir. Yapılan olumlu oyların fazla olması gönderinizi başarılı bulmaları için önemlidir. Olumsuz oylar ise gönderilerinizi alt taraflara doğru indirmektedir.

Reddit Olumlu Oy Sayısının Önemi

Reddit eski bir uygulama gibi görünse de kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu durumda gönderilerinizin üstlere çıkmasını zorlaştırmaktadır. Olumlu oy sayıları gönderilerinizin etkileşimini ve üst sıralarda görünme şansını artırmaktadır.

Olumlu oy sayınız ne kadar çoksa Reddit’in gönderinizi başarılı bulma ihtimali o kadar fazladır. Başarılı bulunan gönderiler daha çok kullanıcıya ulaşır. Daha çok kullanıcıya ulaşan gönderide ilgi görür ve değeri artar.

Olumlu oylarınızın etkisi kadar olumsuz oylarınız da etkisi vardır. Çünkü oylarınızın toplamı olumlu oylardan olumsuz oyları çıkararak hesaplanmaktadır. Yani olumsuz oylarınız olumlu oylarınızın azalmasına sebep olmaktadır.

Olumsuz oylarınızın fazla olması gönderinizi aşağılara çekmekte ve değerini düşürmektedir. Ama ne kadar fazla olumlu oyunuz varsa olumsuz oyların etkisini o kadar çok azaltmaktadır.

Kısacası gönderilerinizin yukarılarda olmasını ve hak ettiği değeri görmesini istiyorsanız olumlu oylarınızı artırmanız gerekmektedir.

Reddit Olumlu Oylarınızı Hızlıca Artırabilirsiniz
Reddit Olumlu Oylarınızı Hızlıca Artırabilirsiniz

Reddit Beğeni Satın Al-Olumlu Oy Hizmeti Nedir?

Olumlu oylarınız Reddit hesabınız için oldukça önemlidir. Önemli olmasının nedenini yukarıdaki yazımda bahsettim. Peki olumlu oy sayınızı nasıl artıracaksınız?

Normal şartlarda hiçbir şey yapmadan olumlu oy sayınızı artırmak çok zor ve zaman kaybedicidir. Bunun sebebi de olumsuz oylarınızın olumlu oylarınızı azaltmasıdır.

Olumlu oy sayınızı artırmanın en güvenilir yolu ÇORAP uygulamasıdır. ÇORAP uygulaması sayesinde çok fazla sürmeden olumlu oylarınızı artırabilirsiniz. Peki ÇORAP uygulaması nedir?

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması güvenilir bir uygulamadır. Güvenilir olduğumuzu gösteren en belirgin özelliğimiz de sizden kişisel bilgilerinizi istemiyor oluşumuzdur.

Olumlu oy sayınızın hızlıca artması için ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görevler vermelisiniz. Görevlerinizde olumlu oy verilmesini istediğiniz gönderinizin bağlantısını vermelisiniz.

Yapılan oylar gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Silinme gibi bir durum olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Reddit Beğeni Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Reddit” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Tipi Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Reddit Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Reddit Beğeni Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana olumlu oy verilmesini istediğiniz gönderinizin bağlantısını vermelisiniz.
ÇORAP Reklam Reddit Beğeni Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Reddit Beğeni Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Reddit Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir