Play Store-İndir ve Yorum Yap Satın Al
Play Store-İndir ve Yorum Yap Satın Al

İÇİNDEKİLER

Play Store-İndir ve Yorum Yap Satın Al

Play Store-İndir ve Yorum Yap Satın Al hizmetimiz ile hem indirme sayınızı hem de yıldızlı yorumlarınızı artırabilirsiniz.

Play Store indirme sayısının ve yıldızlı yorumların sayısının önemi nedir?

Play Store algoritmasına göre bir uygulamanın indirme sayısının ve yıldızlı yorumlarının fazla olması uygulamayı başarılı yapar. Başarılı olan uygulamalar daha çok ön plana çıkar ve daha çok kullanıcıya ulaşır. Daha çok kullanıcıya ulaşan uygulamanız ilgi görür. Bu da uygulamanızı popüler bir hale getirir.

Saatler harcanan uygulamaların hak ettiği değeri görmesini herkes ister. Fakat bu çok kolay bir durum değildir. Uygulamanızın asıl zorluğu Play Store ortamına yüklendikten sonra başlamaktadır. Play Store ortamına yüklendikten sonra referans oldukça önemlidir.

Referansı fazla olan uygulamalardan daha çok kullanıcıların haberi olur ve dikkatini çeker. Dikkat çeken uygulamalarının indirme ve yıldızlı yorum sayısının artması kolaylaşır. Uygulamanızın çok iyi olması ilgi görmesi için yeterli değildir. İndirme sayısının, yıldızlı yorumların çok olması uygulamanızı ön plana çıkarır.

Play Store yıldızlı yorumların önemi

Uygulamanız için yıldızlı yorumlar oldukça değerlidir. Yıldızı çok olan yorumlarınızın fazla olması uygulamanızı araştıran kullanıcıların dikkatini çeker ve güvenini kazanır. Bir geliştirici için güven oldukça önemlidir. Uygulamanıza olan güven arttıkça ilgi artar. Artan ilgi sizi ve uygulamanızı popüler yapar.

Size olan güven artarsa yaptığınız uygulamaların ilgi görmesi kolaylaşır ve hızlanır. Bu sayede yaptığınız bütün uygulamalar kısa sürede popüler bir hale gelir.

Kullanıcılar bir uygulamayı indirmeden önce yorumları okurlar ve yıldız sayılarına dikkat ederler. Kullanıcılar farklı kullanıcıların yaptığı yorumlara göre uygulamanız hakkında fikir sahibi olmaya çalışırlar. Bu sebeple yıldızlı yorum sayınız fazla olmalıdır.

Play Store Yıldızlı Yorum Sayınızı Artırarak Popüler Olun!
Play Store Yıldızlı Yorum Sayınızı Artırarak Popüler Olun!

Play Store-İndir ve Yorum Yap Satın Al hizmetimizin uygulamanıza kattığı avantajlar nedir?

Uygulamanız Play Store ortamına yüklendikten sonra önemli olan pazarlamasını yapmaktır. Pazarlaması kuvvetli olmayan bir uygulama hak ettiği değeri göremez. Emekler harcadığınız uygulamanızın değer görmemesi çok üzücü bir durumdur. Değer görmemesinin sebebi de tanınır olmadığı ise daha da üzücü.

Peki hak ettiği değeri görmesi için ne yapabilirsiniz? İndirme sayısını ve yıldızlı yorum sayısını artırmalısınız. Fakat burada da önemli olan yorum sayısı değil, yıldızlı yorum sayısıdır. Eğer bu iki unsuru artırırsanız uygulamanız kısa sürede ilgi görecek ve tanınır olacaktır.

Normal şartlarda bu iki unsuru artırmak kolay değildir. Fazlaca zaman ister. Zaman da uygulamanız için önemlidir. Size bu olayı hızlandıran ve güvenilir olan ÇORAP uygulamasından bahsetmek istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP kullanıcıları aktif ve gerçek kullanıcılardır. Aktif olmaları uygulamanızın indirme ve yorum sayısının kısa sürede artmasını kolaylaştırır. Gerçek olmaları ise uygulamanıza yapılan yorumların gerçek kullanıcılar tarafından yapılarak uygulamanıza olan güvenin artmasını sağlar.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Bu da güvenilir olduğunu gösteren özelliklerinden sadece birisidir.

ÇORAP uygulaması sayesinden yapılması gereken yorumları da siz belirleyebilirsiniz. Yapılan yorumlar gerçektir ve geri silinme gibi bir durum olmaması için gerekli tedbirler alınmıştır.

Uygulamanızın yorum ve indirme sayısını artırmak için sadece ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görev vermelisiniz. Verdiğiniz görevde Play Store uygulama adresinizi vermeli ve yapılacak yorumlar hakkında bilgilendirme yapmalısınız.

Görevi yayınladıktan sonra indirme ve yıldızlı yorum sayınızın kısa sürede artacağını garanti ederiz.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Play Store İndir ve Yorum Yap Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Play Store” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekran
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekran
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP REKLAM Play Store İndir ve Yorum Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana Play Store uygulama adresinizi vermeli ve yapılacak yorumlar hakkında bilgilendirme yapmalısınız.
ÇORAP REKLAM Play Store İndir ve Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Görev Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

One thought to “Play Store-İndir ve Yorum Yap Satın Al”

 • Nazan şen

  Harika bir uygulama emeği gecen herkese tesekkur ederim daha baslar baslamaz kazanmaya basladim çorap sayesinde evde ek gelir yapiyorum olumsuz yorumlara aldanmayın

  Cevapla

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir