LinkedIn Yorum Satın Al-Olumlu ve Organik
LinkedIn Yorum Satın Al-Olumlu ve Organik

içindekiler

LinkedIn Yorum Satın Al-Olumlu ve Organik Yorum

LinkedIn Yorum Satın Al-Olumlu ve Organik Yorum hizmetimiz ile paylaştığınız gönderilerinizin olumlu yorumlarını hızlıca artırabilirsiniz.

LinkedIn Yorum Nedir ve Nasıl Yapılır?

Yorum, gönderilere fikirlerinizi belirtmek ya da onay vermek için yapılan tepkilerdir. Yapılan yorumlar gönderinin kullanıcılar tarafından dikkate alındığını göstermektedir.

Gönderilerin alt tarafında bulunan “Yorum Yap” butonuna tıklayarak düşüncelerinizi yazıp gönderebilirsiniz.

LinkedIn Yorum Sayısının Önemi Nedir?

Yorum sayısının fazla olması hesabınız için oldukça önemlidir. Gönderilerinizin etkileşimini artırmak ve daha çok kullanıcıya ulaşmasını kolaylaştırmak için yorum sayınız önemli bir etkendir.

Yorum sayılarınız gönderilerinizi öne çıkardığı gibi hesabınızı da öne çıkarmaktadır. Öne çıkan hesabınız ve gönderileriniz daha çok ilgi görerek popüler bir hale gelir.

LinkedIn da işveren ya da iş arayan olarak paylaştığınız gönderilerin yorum sayısının fazla olması, gönderilerinizi daha çok kullanıcıya ulaştırarak olumlu sonuçlanma şansını artırabilir.

LinkedIn çok fazla kullanıcıya sahip bir sosyal medya ağıdır. Paylaştığınız gönderilerin etkileşim alması oldukça zordur. Etkileşim alması için yorum, beğeni ve takipçi sayınızın fazla olması gerekmektedir.

Yorumlarınızın sayısı kadar olumlu ve gerçek olması da önemlidir. Gerçek olmayan yorumlar hesabınızın sahte damgası yemesine yol açar. Sahte olan hiçbir hesap ilgi görmemektedir. Yorumlarınızın olumlu olması ise gönderinize güveni artırabilir ya da fikirlerinize onay sayısı artabilir.

LinkedIn Olumlu Yorum Sayılarınızı Artırın
LinkedIn Olumlu Yorum Sayılarınızı Artırın

LinkedIn Yorum Satın Al-Olumlu ve Organik Yorum Hizmeti Nedir?

Gönderilerinizin kaliteli veya önemli olmasa hak ettiği değeri göreceği anlamına gelmemektedir. Gönderilerinizin bir referansa ihtiyacı vardır. Bu referansı yorum, beğeni ve takipçi sayılarınızla sağlayabilirsiniz.

Gönderilerinizin etkileşimini artırmak ve popüler olmasını istiyorsanız yorumlarınızı artırmalısınız. Ama önemli olan yorum sayısı değildir. Yorumlarınızın olumlu ve gerçek olmasıdır. Gerçek olmayan hiçbir yorum hesabınıza katkı sağlamamaktadır hatta değerini düşürmektedir. Çünkü gerçek olmayan yorumlar hesabınızın sahte hesap damgası yemesine neden olur.

Yorum sayınız, beğeni ve takip sayılarınızla orantılı olmalıdır. Yorum sayınızla diğer özellikler arasında uçurum olması, yorumlarınızı sahte olarak göstermektedir.

LinkedIn da paylaşım yapan kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu da demek oluyor ki yorum sayılarınızı artırmak hiçbir şey yapmadan zorlaşmaktadır.

Bu nedenle size gerçek ve aktif kullanıcıları olan ÇORAP uygulamasından bahsetmek istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif ve gerçek kullanıcılardır. Aktif olmaları yorum sayınızı ve gönderilerinizin etkileşimlerini çok uzun sürmeden artıracaktır. Gerçek kullanıcılarımız olduğu için de yorumların sahte görünmesini engellemektedir.

Yapılan yorumlar gerçektir ve geri silinme gibi bir durum olmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Yapılacak olan yorumları siz belirleyebilmektesiniz.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istememektedir. Bu da güvenilir olduğunun gösterir.

Yorum sayınızın hızlıca artması için ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görevler vermelisiniz. Görevlerinizde yorum yapılmasını istediğiniz gönderinin bağlantısını vermeli ve nasıl yorumlar istediğinizi belirtmelisiniz.

Göreviniz yayınlandıktan sonra yorum sayınız hızlıca artacaktır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında LinkedIn Yorum Yap Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “LinkedIn” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam LinkedIn Yorum Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana yorum yapılmasını istediğiniz LinkedIn gönderinizin bağlantısını ve nasıl yorumlar istediğinize dair bilgi vermelisiniz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Yorum Yap Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam LinkedIn Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir