LinkedIn Paylaşım Satın Al-Etkileşiminizi Artırın
LinkedIn Paylaşım Satın Al-Etkileşiminizi Artırın

İÇİNDEKİLER

LinkedIn Paylaşım Satın Al-Etkileşiminizi Artırın

LinkedIn Paylaşım Satın Al-Etkileşiminizi Artırın hizmetimiz ile paylaştığınız gönderilerin paylaşım sayısını hızlıca artırabilirsiniz.

LinkedIn Paylaşım Nedir ve Nasıl Yapılır?

LinkedIn da paylaşmak istediğiniz gönderinin altında bulunan “Paylaş” butonuna tıklamalısınız. Paylaştığınız gönderiler hesabınızın gizliliğine göre kullanıcılara iletilmektedir.

Gönderilerinizin paylaşılması ya da sizin başka gönderiyi paylaşmanız etkileşimi artırır. Etkileşimi artan gönderiler daha çok kullanıcıya ulaşır.  

LinkedIn Paylaşım Sayısının Önemi

LinkedIn, dünyada en çok kullanılan profesyonel bir sosyal ağdır. LinkedIn ortamı diğer sosyal medyalara benzememektedir. Çünkü burada yapılan paylaşımlar kendini geliştirmek, yaptığı işi göstermek, cv paylaşımı yapmak, sunum yapmak ve iş aramak için yapılır. Bu nedenle ciddi ve önemli bir ortamdır.

LinkedIn sayesinde birçok konu hakkında fikir sahibi olabilir, kendinize katkılar sağlayabilir ve iş bulabilirsiniz. Paylaştığınız gönderiler ile kendinizi tanınır bir hale getirebilir ve çevre edinebilirsiniz.

LinkedIn çok fazla kullanıcıya sahiptir. Paylaştığınız gönderilerin çok fazla kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız etkileşimini artırmanız gerekir.

Gönderilerin etkileşimini artıran özelliklerden en etkilisi de paylaşım sayısıdır. Ne kadar çok paylaşım sayınız varsa gönderiniz o kadar çok kişiye ulaşır ve ilgi görür.

Gönderinizin farklı kişiler tarafından paylaşılmış olması diğer kullanıcıların hesabınıza olan güvenlerinin artmasını kolaylaştırır. Paylaşımı çok olan gönderinizin hem etkileşimi artar hem de ilgisi artar. Gönderinizin paylaşımlarının artması gönderinizin başarılı olduğu anlamına gelmektedir. Başarılı olan gönderiler LinkedIn tarafından daha çok kullanıcının önüne çıkarır.

LinkedIn Paylaşım Sayılarınızı Hızlıca Artırın
LinkedIn Paylaşım Sayılarınızı Hızlıca Artırın

LinkedIn Paylaşım Satın Al-Etkileşiminizi Artırın Hizmeti Nedir?

LinkedIn da paylaştığınız gönderilerin kaliteli bilgiler içeriyor olması çok fazla kullanıcıya ulaşacağı anlamına gelmemektedir. Gönderilerinizin bir referansa ihtiyacı vardır. Bu referanslar bazen beğeni veya yorum bazen de paylaşım sayısı olmaktadır.

Paylaşım sayısı artan gönderileriniz daha çok kullanıcıya ulaşır ve LinkedIn tarafından başarılı bulunur. Başarılı olan gönderiler kullanıcıların ana ekranına düşmektedir.

Hiçbir şey yapmadan paylaşım sayılarınızı artırmak oldukça zordur. Bu sebeple sizi gerçek ve aktif kullanıcıları olan ÇORAP uygulamasıyla tanıştırmak istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif ve gerçek kullanıcılardır. Aktif oldukları için paylaşım sayınız hızlıca artmaktadır. Gerçek olmalarının avantajı ise yapılan paylaşımların sahte olmasını engellemesidir.

Uygulamamızın güvenilir olduğunu gösteren en önemli özelliği de sizden kişisel bilgilerinizi istememesidir.

Gönderilerinizin paylaşım sayısının hızlıca artması için ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görevler vermelisiniz. Görevlerinizde paylaşım yapılmasını istediğiniz gönderinizin bağlantısını vermelisiniz.

Göreviniz yayınlandıktan kısa süre sonra paylaşım sayınız artacaktır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında LinkedIn Paylaşım Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “LinkedIn” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam LinkedIn Paylaşım Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana paylaşım yapılması istediğiniz gönderinin bağlantısını vermelisiniz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Paylaşım Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam LinkedIn Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir