LinkedIn Beğeni Satın Al-Organik Beğeni
LinkedIn Beğeni Satın Al-Organik Beğeni

İçindekiler

LinkedIn Beğeni Satın Al-Organik Beğeni

LinkedIn Beğeni Satın Al-Organik Beğeni hizmeti ile paylaştığınız gönderilerin beğeni sayısını artırarak daha çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

LinkedIn Beğeni Nedir ve Nasıl Yapılır?

Beğeni, LinkedIn ortamında gezerken gördüğünüz bir gönderinin hoşunuza gitmesi veya doğru olduğunu düşünmeniz sonucu gönderiye yaptığınız bir tepkidir.

Gönderilerin sol alt tarafında bulunan “Beğen” tuşuna tıklayarak yapılır. İsterseniz bu tuşun üstünde fazla durarak alkış, destek, merak uyandırıyor, bilgilendirici gibi duygu işaretleri de koyabilirsiniz.

LinkedIn Beğeni Sayısının Önemi Nedir?

LinkedIn ortamında paylaştığınız gönderilerinizin daha çok kullanıcıya ulaşması ve etkileşimlerinin artması için beğeni sayınız oldukça önem arz etmektedir.

Yapılan beğenilerin fazla olması gönderilerin başarılı olduğu anlamına gelmektedir. Kullanıcıların beğeni yapmaları gönderiyi onayladıkları ya da faydalı buldukları anlamına gelir bu da paylaşan kullanıcının hoşuna gitmektedir.

Beğeni sayınız gönderilerinizin etkileşimini hızlıca artırarak daha çok kullanıcıya ulaşmasına neden olur. Daha çok kullanıcıya ulaşan gönderileriniz sayesinde hesabınız popüler olur. Popüler olan hesabınızın değeri ve güvenilirliği artar.

Gönderinizde CV’nizi paylaştığınızı düşünün. Daha çok beğeni alarak daha çok kullanıcıya ulaşması size iş teklifi gelme oranınızı artırmaktadır. Ya da bir işveren olduğunuzu ve iş ilanı paylaştığınızı düşünün. Beğeni sayınızın fazla olmasıyla daha çok kullanıcıya ulaşan gönderinize başvuru gelme olasılığı daha fazladır.

Beğeni sayılarınız kullanıcılar için güven oluşturmaktadır. Güveni artan kullanıcılar sizi takip edebilir veya yorum yapabilirler. Bu sayede etkileşimleriniz daha fazla artmaktadır.

LinkedIn Beğeni Sayılarınızı Hızlıca Artırabilirsiniz
LinkedIn Beğeni Sayılarınızı Hızlıca Artırabilirsiniz

LinkedIn Beğeni Satın Al-Organik Beğeni Hizmeti Nedir?

Paylaştığınız gönderilerinizin kaliteli ve değerli olması hemen ilgi göreceği veya etkileşiminin artacağı anlamına gelmemektedir. Gönderilerinizin beğeni sayısı fazla olmalıdır. Artan beğeni sayılarınız sayesinde etkileşim artmakta ve daha çok kullanıcıya ulaşmaktasınız. Etkileşimleri artan gönderileriniz hak ettiği değeri kısa sürede görmektedir.

Beğeni sayılarınızın fazla olması kadar gerçek ve diğerleriyle orantılı olması da önemlidir. Beğeni sayılarınız, yorum ve takip sayılarınızla orantılı olmalıdır. Orantılı olmazlarsa hesabınız sahte damgası yer. Sahte damgası yiyen hesabınıza kullanıcıların güveni azalmaktadır. Hesaplar için güven oldukça önemli bir unsurdur.

Size gerçek ve aktif kullanıcıları olan ÇORAP uygulamasıyla tanıştırmak istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif ve gerçek kullanıcılardır. Aktif olmaları beğeni sayınızı ve gönderilerinizin etkileşimlerini hızlıca artıracaktır. Gerçek olmaları ise hesabınıza yapılan beğenilerin sahte olmasını engellemektedir.

Yapılan beğeniler gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve  geri silinme gibi bir durum olmaması için gerekli tedbirler alınmıştır.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istememektedir. Bu da güvenilir olduğunun göstergesidir.

Beğeni sayınızın hızlıca artması için ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görevler vermelisiniz. Görevlerinizde beğeni yapılmasını istediğiniz gönderinin bağlantısını vermeli ve beğeni yapmalarınız belirtmelisiniz.

Göreviniz yayınlandıktan sonra beğeni sayınız hızlıca artacaktır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında LinkedIn Beğeni Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “LinkedIn” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam LinkedIn Beğeni Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız beğeni yapılmasını istediğiniz LinkedIn gönderinizin bağlantısını vermelisiniz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Beğeni Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam LinkedIn Beğeni Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam LinkedIn Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir