Instagram Video İzleme Al
Instagram Video İzleme Al

İÇİNDEKİLER

Instagram Video İzleme Al

Instagram video izleme al hizmeti ile görüntüleme sayımı nasıl artırabilirim? Instagram video görüntüleme sayısı nedir ve neden önemlidir? Instagram video görüntüleme sayısının işletme hesabıma etkisi nedir? Instagram’da paylaştığım videoların görüntüleme sayısıyla popüler olur muyum?

Instagram Video Görüntüleme Sayısı Nedir ve Neden Önemlidir?

Instagram video görüntüleme sayısı, hesabınızda paylaşmış olduğunuz videoların görüntüleme sayısıdır. Instagram video görüntüleme sayısı oldukça önemlidir. Çünkü video görüntüleme sayınız ne kadar çok olursa gönderinizin etkileşimi artar. Artan etkileşim gönderinizin beğeni, yorum ve kaydet sayısının artmasına sebep olur. Bu özelliklerin artması hesabınızı popüler bir hale getirir.

Instagram Video Görüntüleme Sayısının İşletme Hesabıma Etkisi Nedir?

Instagram’da video görüntüleme sayısının işletme hesabına oldukça etkisi vardır. Instagram kullanıcıları izledikleri videoların görüntüleme sayısına çok dikkat ederler. Çünkü görüntüleme sayısının videonun kalitesi ile doğru orantılı olduğunu düşünürler. Videonuzun görüntüleme sayısının fazla olması, başka kullanıcılar tarafından görülmesi şansını artırır.

Paylaştığınız videolar size göre çok iyi olabilir fakat izlenme sayısı az ise gerektiği değeri göremez. Paylaştığınız videolarınızdan başka kullanıcılarında haberi olmasını istiyorsanız görüntüleme sayısını artırmanız gerekir.

Video görüntüleme sayınızın fazla olması sizi popüler bir hesap yapar. Video görüntülemeniz artıkça keşfete düşme olasılığınız artar. Keşfete düşen gönderileriniz hesabınızın beğeni, takip, yorum ve görüntüleme sayısının artmasına yardımcı olur.

Instagram’da Paylaştığım Videoların Görüntüleme Sayısıyla Popüler Olur Muyum?

Instagram çok geniş bir sosyal platformdur. Yeteneklerinizi paylaştığınız videolarda göstererek diğer kullanıcıların dikkatin çekebilirsiniz. Dikkatini çektiğiniz kullanıcılar sizi takip etmek isteyeceklerdir. Bu sayede takipçi sayınız artar. Artan takipçi sayınız ile popüler olursunuz. Fakat bunu doğal yollarla yapmak çok uğraştırıcı ve zaman kaybedicidir. Paylaştığınız videoların görüntüleme sayısının öneminden bahsetmiştik. Hadi gelin videolarınızın görüntülenme sayısını güvenilir ve kolay bir şekilde nasıl artacağını öğrenelim.

Instagram Video İzlenme Sayınızı Artırarak Keşfedilmek İster misiniz?
Instagram Video İzlenme Sayınızı Artırarak Keşfedilmek İster misiniz?

Instagram Video İzleme Al Hizmetiniz ile Video Görüntüleme Sayımı Nasıl Artırabilirim?

Videolarınızın görüntüleme sayısını hiçbir şey yapmadan artırmak mümkün değildir. Bu sebeple sizi ÇORAP uygulaması ile tanıştıracağım.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Organik müşteri derken neyi kastediyoruz? Organik müşteri, sahte olmayan gerçek ve profesyonel kullanıcılardır.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları sizin belirlediğiniz videoları izleyerek görüntüleme sayısını artıracaktır. ÇORAP kullanıcıları gerçek ve aktif kullanıcılardır. Bu da izlenme sayınızın çok kısa bir sürede artacağını gösterir.

ÇORAP uygulaması ile videolarınızın izlenme sayısını artırarak videonuzu ilgi çekici ve daha çok kullanıcının gördüğü bir gönderi haline getirebilirsiniz.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Bu da uygulamanın güvenilir olduğunu gösteren özelliklerinden biridir.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olarak kullanıcılara görev vermenizdir. Verdiğiniz görevde Instagram adresinizi ve izlemelerini istediğiniz videonun hangisi olduğunu belirtmelisiniz. Görevi yayınladıktan sonra izlenme sayınızın çok kısa bir sürede artacağını garanti ederiz.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Instagram Video İzleme Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “INSTAGRAM” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
Çorap Reklam Instagram Video İzle Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Instagram adresinizi yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine izlemelerini istediğiniz videoyu yazıyoruz.
Çorap Reklam Instagram Video İzle Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir