INSTAGRAM-TAKİPÇİ SATIN AL
Instagram Takipçi Satın Al

İÇİNDEKİLER

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın al hizmetimiz ile takipçi sayısı nasıl güvenli artırılır?  Instagram’da takip sistemi nedir? Instagram’da takipçi sayısı neden önemlidir? Instagram’da takipçi sayısının fazla olmasının avantajı nedir? Instagram takipçi sayısı nelerle orantılı olmalı?

Instagram’da Takip Sistemi Nedir?

Instagram takip sistemi, Instagram’da bulunan kullanıcıların paylaştığı gönderilerden haberdar olmamızı, beğeni, yorum ve kaydet yapmamızı sağlar. Kullanıcıları takip etmek için profilde bulunan “Takip Et” butonuna tıklamanız yeterlidir. Hesap gizli ise onaylamasını beklemelisiniz.

Instagram’da Takipçi Sayısı Neden Önemlidir?

Instagram’da takip sayısı işletme hesabınız için çok önemlidir. Instagram kullanıcıları araştırdıkları hesapları incelerken takip sayısına çok dikkat ederler. Çünkü bir hesabın ne kadar çok takipçisi varsa o kadar güvenilir olduğunu düşünürler. Takipçi sayınız ne kadar çok olursa popülerliğiniz o kadar çok olur. Popülerliğiniz artığı zamanda size gelen reklam ve iş teklifleri artar.

Instagram ortamında takipçi sayısı hesabınızın her zaman önde olmasını sağlar. Takipçi sayınız hesabınızın istatistiğini ve görünürlüğünü artırır. Fakat sizi takip edenler gerçek ve aktif kullanıcılar olmalıdır. Hesabınızı takip edenler gerçek ve aktif olmazsa beğeni ve yorum sayınız az olur. Bu da hesabınızın sahte görünmesine yol açar ve kullanıcıların güvenini azaltır.

Takipçi sayınıza göre popüler olursunuz. Size gelen reklam ve iş tekliflerinin değerini, takipçi sayınız ve aktif izlenmeniz belirlemektedir. Bu sebeple takipçileriniz gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşmalıdır.

Instagram’da Takipçi Sayısının Fazla Olmasının Avantajı Nedir?

Instagram’da takipçi sayısının fazla olmasının avantajları:

 1. Takipçi sayınız hesabınızın değerini ve güvenilirliğini artırır.
 2. Hesabınızın daha fazla kullanıcıyı etkilemesini sağlar.
 3. Etkileşimleriniz artar. Artan etkileşimler sizi keşfete düşürerek daha fazla kullanıcının görmesini sağlar. Bu da size daha fazla beğeni, yorum ve takipçi getirir.
 4. Hesabınız daha çok kullanıcının karşısına çıkar. Bu sayede istatistikleriniz artar.
 5. Profiliniz popüler olur. Size daha çok reklam ve iş teklifleri gelir.

Tüm bu avantajlara baktığınız zaman takipçi sayısının çok önemli ve hesabınızı öne çıkaran bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram Takipçi Sayısı Nelerle Orantılı Olmalı?

Takipçi sayısının, beğeni ve yorum sayısıyla orantılı olmasına çok dikkat etmelisiniz. Eğer orantılı olmazsa hesabınız sahte bir hesap algısını oluşturur. Oluşan bu algı kullanıcıların hesabınıza olan güveninin azalmasına sebep olur. Bu da hesabınızın popülerliğini azaltır. Bu sebeple hesabınız orantılı olmalıdır. Peki orantılı olmasını nasıl sağlayabilirsiniz? Gerçek takipçiler ile hesabınızın orantılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Takipçinizi Artırarak Fenomen Olmak İster Misiniz?
Instagram Takipçinizi Artırarak Fenomen Olmak İster Misiniz?

Instagram Takipçi Al Hizmetimiz ile Takipçi Sayısı Nasıl Güvenli Artırılır?

Instagram’da takipçi sayısı hesabınızı ön planlara çıkarır. Fakat takipçileriniz gerçek ve aktif olmalıdır. Size aktif ve gerçek kullanıcısı olan ÇORAP uygulamasından bahsedeceğim.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Organik müşteri derken neyi kastediyoruz? Organik müşteri, sahte olmayan gerçek ve profesyonel kullanıcılardır. Bu kullanıcılar sayesinde takipçilerinizin sahte olmasını engelliyoruz.

ÇORAP uygulamasıyla takipçi sayınızı artırarak hesabınızı popüler yapabilirsiniz. Yapılan takipler gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve geri silme gibi bir durumun olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

ÇORAP uygulaması sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Bu da güvenilir olduğunu gösteren özelliklerinden biridir.

ÇORAP uygulamasının organik kullanıcıları ile kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olup kullanıcılarımıza görev vermenizdir. Görevinizde Instagram hesabınızın linkini vermeniz yeterlidir. Çok kısa surede hedeflediğiniz takipçi sayısına ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/   adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Instagram Takipçi Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “INSTAGRAM” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP REKLAM Instagram Takip Et Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Instagram adresinizi yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine Instagram adresinizin adını ve takip etmelerini istediğinizi yazıyorsunuz.
ÇORAP REKLAM Instagram Takip Et Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir