Instagram Reels Çek/Yayınla Al
Instagram Reels Çek/Yayınla Al

İÇİNDEKİLER

Instagram Reels Çek/Yayınla Al

Instagram Reels Çek/Yayınla Al Hizmetimiz ile işletme hesabınızın reklamını yapabilir misiniz? Instagram Reels nedir, nasıl kullanılır? Instagram’da Reels önemli midir? Instagram’da Reelsin şirket hesabına katkısı nedir?

Instagram Reels’de işletme hesabımızın reklam sayısını artırabilir miyiz?

Instagram Reels Nedir, Nasıl Kullanılır?

Reels içerik üreticilerinin Instagram da bulunan müzikleri kullanarak kısa, ilgi çekici video üretebildikleri veya önceden montajladığı videoları paylaşmalarını sağlayan platformdur. Bu platforma yüklenen videoların başka kullanıcılara ulaşma şansı daha yüksektir.

Instagram uygulamasına bu özellik geldiğinden beri, kullanıcılar vakitlerin çoğunu bu alanda geçirmektedirler. Bu da reelsin önemli olmasını sağlamaktadır.

Reels videolarımızı anasayfada bulunan artı tuşuna tıklayarak “Reels Videosu” butonunu seçerek yüklüyoruz. Farklı kullanıcıların Reels videolarını ortadaki video oynatma tuşuna benzeyen butona tıklayarak görebiliyoruz.

Instagram’da Reels Önemli Midir?

Reels, Instagram uygulamasının yeni ve önemli bir eklentisidir. Reels de kullanıcılar daha çok vakit geçirir ve orada bulunan videoları daha çok paylaşım yaparlar. Reels birçok kolaylık sunar. Bu kolaylıklardan birkaçı şöyledir:

 1. Reels’de bulunan videoları story de paylaşmak daha kolaydır.
 2. Reels’e yüklediğiniz videolar daha kısa sürede kullanıcılara ulaşır.
 3. Reels’de paylaştığınız gönderinin özelden paylaşım sayısı normal videodan bir tık daha fazla olur.
 4. Yüklediğiniz reels videoları kullanıcı tarafından daha çok ilgi görür.

Bu kolaylıklar da Reels eklentisini önemli yapmaktadır.

Instagram Reelsi ile İşletme Hesabınızın Reklamını Yapabilir Misiniz?

Kullanıcılar tarafından yapılan Reels’ler de reklam videoları da paylaştıklarını biliyor muydunuz? Yapılan bu reklamlar geniş hedef kitlelerine ulaşarak işletmenin popüler olmasını sağlamaktadır. Instagram da içerik üreticilerin birçoğu videolarında denedikleri ürünlerden, gittikleri işletme yerlerinden veya izledikleri dizilerden bahsederler. Yaptıkları videoları Reels alanına yükleyerek diğer kullanıcıların fikir sahibi olmasını sağlarlar. Yükledikleri videolar birçok kişi tarafından ilgi görmektedir. Videoda bahsettikleri ürünün alıcısı çoğalmakta, işletme yerlerinin popülerliği ve filmlerin izleyici sayısı artmaktadır.

Çektikleri videolar sayesinde popüler olan bir işletmeye sahip olabilme imkânınız çok daha yüksektir. Reels alanında yapılan reklamlar gün geçtikçe artmaktadır. Reels rakiplerinizin fazla olduğu bir alandır. Bu sebeple Reels alanında videolarınız daha çok kullanıcılar tarafından paylaşılmalıdır.

Instagram'da Farklı Kullanıcılara Reels Çektirip Yayınlatarak Reklamınızı Yapmak İster misiniz?
Instagram’da Farklı Kullanıcılara Reels Çektirip Yayınlatarak Reklamınızı Yapmak İster misiniz?

Instagram Reels Çek/Yayınla Hizmetimiz ile İşletme Hesabımızın Reklam Sayısını Artırabilir Miyiz?

Instagram Reels alanında reklam oldukça fazladır. Reklamların fiyatları ise paylaşan kullanıcı hesabına göre değişmektedir. Peki siz fazla bir para harcamadan farklı birçok kullanıcının Reels’de reklamınızı paylaşmasını istemez miydiniz?

Gelin size bu imkânı sunan ÇORAP uygulaması ile tanıştırayım.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulamasındaki kullanıcılar aktif ve potansiyelli kullanıcılardır. Çektikleri Reels’ler kalitelidir. Paylaştıkları Reels’leri sonradan silme gibi bir durum mümkün değildir.

ÇORAP uygulamasındaki kullanıcılar gerçek oldukları için yayınladıkları Reels videoları kısa sürede birçok kullanıcı tarafından ilgi görmektedir.

ÇORAP uygulaması sizin hesap bilgilerinizi almadan kullanıcılarımıza Reels çekme ve yayınlama imkânı sağlar. Bu yönü de ÇORAP uygulamasının güvenilir olduğunu gösterir.

ÇORAP kullanıcıları tarafından çekilip yayınlanan Reels videoları ile daha çok kullanıcıya ulaşırsınız. Daha kolay ve uygun fiyatlı reklamlar yapmış olursunuz.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olarak kullanıcılara görev vermenizdir. Verdiğiniz görevler de çekecekleri Reels videosunun içeriğini ve işletme hesabınızın adını vermelisiniz. Görevi verdikten sonra kullanıcılarımız tarafından kısa sürede Reels videonuz çekilip yayınlanacaktır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden çorap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/   adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Instagram Reels Çekme ve Yayınlama Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “INSTAGRAM” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP REKLAM Instagram Reels Çek ve Yayınla Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Instagram adresinizi yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine işletme adınızı ve nasıl bir reels istediğinizi yazıyorsunuz.
ÇORAP REKLAM Instagram Reels Çek ve Yayınla Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir