Instagram Kaydet Satın Al
Instagram Kaydet Satın Al

İÇİNDEKİLER

Instagram Kaydet Satın Al

Instagram Kaydet Satın Al nedir? Instagram kaydetme özelliği nedir? Kaydetme özelliği ne gibi avantajlar sağlar? Instagram kaydetme sayısı nasıl artırılır? Instagram Koleksiyona Kaydetme Özelliği Neden Önemlidir? Instagram kaydetme koleksiyon nerededir?

Instagram Kaydetme Özelliği Nedir?

Instagram kaydetme özelliği beğendiğiniz gönderileri hesabınıza kaydetmenizi sağlıyor. Bu sayede kaydettiğiniz gönderiye istediğiniz zaman tekrar tekrar bakabiliyorsunuz.

Kaydetme Özelliği Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Instagram kaydetme özelliği hesabınızın popülerliği için oldukça önemlidir. Instagram kaydetme özelliği sayesinde hesabınızdaki etkileşim oranı artar ve hesabınızın keşfet ekranına düşmesini sağlar.

Gönderilerinizin kaydetme sayısı arttıkça kullanıcıların gönderilerinizi görme oranı da artar. Kaydetme sayısı, beğeni veya yorum gibi insanların görebileceği bir şekilde değildir. Kaydetme sayısını bir tek hesabın sahibi görür. Ama bu önemsiz olduğu anlamına gelmez aksine çok önemlidir. Çünkü kaydetme sayısı sayfa etkileşiminizi büyük oranda etkiler. Bunu etkilemesi de hesabınızın popülerliği için büyük avantajdır.

İnsanlar gönderilerinizi kaydederek koleksiyonlarına eklerler bu sayede gönderinizi istedikleri zaman tekrar tekrar görebilirler. Tekrar izledikleri için de gönderinizin izlenme sayısı ve istatistiği artar.

Instagram kaydetme sayısının artması hesabınızın popülerliğini, izlenme sayısını, takipçi sayısını ve istatistiklerini artırır.

Instagram kaydetme koleksiyonunu profilinizde bulunan üç nokta butonuna tıklayarak bulabilirsiniz. Üç nokta butonuna tıkladıktan sonra “Kaydedilenler” yazan butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekran “Kaydetme Koleksiyon” ekranıdır.

Instagram Kaydet Satın Al Hizmetimiz ile Kaydetme Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram kaydetme özelliği hesabınızın ön planlara çıkmasında büyük rol oynar. Paylaştığınız gönderilerinizin istatistiklerini ve görünürlüğünü artırmak istiyorsanız kaydetme sayısını artırmalısınız. Keşfet ekranlarında, kaydetme sayısının çok olduğu gönderiler en üstlerde gösterilir. Çünkü Instagram o gönderilerin daha başarılı olduğunu düşünür. Kaydetme sayısını artırmak normal şartlarda çok uğraştırıcıdır ama bu yazımda size güvenilir olan ÇORAP uygulamasından bahsetmek istiyorum.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulamasının gerçek ve potansiyelli kullanıcıları olduğu için yaptıkları kaydetmeler güvenilir ve gerçektir.

ÇORAP uygulaması sayesinde kaydetme sayınız çok kısa bir sürede kolayca ve güvenilir bir şekilde artacaktır.

ÇORAP uygulaması sizden şifrenizi veya herhangi bir kişisel bilginizi istememektedir. Bu da uygulamanın güvenilir olduğunu gösteren birkaç özelliğinden biridir.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olup kullanıcılara görev vermektir. Verdiğiniz görevde Instagram adresinizi ve hangi gönderi için kaydetme istediğinizi söylemelisiniz. Bu sayede ÇORAP uygulaması kullanıcıları kolayca ve kısa sürede hesabınıza girip kaydet yapacaklardır.

Yapılan kaydetmeler gerçektir ve sonradan geri silme gibi bir durumun olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

Sizde hesabınızın daha çok kişiye ulaşmasını daha çok popüler ve güvenilir olmasını istiyorsanız ÇORAP uygulamasına üye olmalısınız.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app  adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/  adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Instagram Kaydetme Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “INSTAGRAM” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Instagram Kaydet Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Instagram adresinizi yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine kaydedilmesini istediğiniz gönderi hakkında bilgi veriyorsunuz.
ÇORAP Reklam Instagram Kaydet Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir