Instagram Gerçek Yorum Al
Instagram Gerçek Yorum Al

İÇİNDEKİLER

Instagram Gerçek Yorum Al

Instagram gerçek yorum al özelliği nedir? Instagram yorum özelliği nedir? Instagram’da yorum nasıl yapılır? Instagram’da yorum sayısının kişisel hesabıma faydası nedir? Instagram’da yorum sayısının işletme hesabıma katkısı nedir? Instagram’da yorum sayısını artırmanın güvenli bir yolu var mı?

Instagram Yorum Özelliği Nedir ve Nasıl Yapılır?

Instagram’da yorum özelliği kullanıcılar tarafından paylaşılan gönderilere herkesin görebileceği bir şekilde yaptığı yanıttır. Yapılan bu yorumların fazla ve gerçek olması ile gönderiler başarılı bulunur. Instagram’da yorum, paylaşılan gönderilerin sol alt taraflarında bulunan konuşma balon simgeli işarete tıklayarak yapılır. Eğer öyle bir simge yoksa gönderi yorumları kapalı durumdadır.

Instagram’da Yorum Sayısının Kişisel Hesabıma Faydası Nedir?

Instagram hesaplarında yorum sayısı çok önemlidir. Instagram algoritmasına göre bir gönderinin başarılı olması için yorum, beğeni ve kaydet sayılarının fazla olması gerekmektedir. Bu özelliklerin sayısı ne kadar fazla olursa gönderilerinizin başka kullanıcılar tarafından görülmesi artar. Buda hesabınızı popüler bir hesap yapar.

Kişisel hesabınızın popülerliğine göre size gelen reklam ve iş teklifleri artar. Sizde bu sayede para kazanırsınız.

Gönderilerinize yapılan yorumların sayısının fazla ve gerçek olması gerekmektedir. Instagram’da kullanıcılar bir hesabı incelerken ilk önce yapılan yorumlara bakarlar. Çünkü kullanıcılar başka kullanıcıların fikirlerini merak ederler. Instagram’da yorum sayınız ne kadar fazla ise başka kullanıcıların sizi görme olasılığı o kadar fazladır. Kişisel hesabınızı popüler yapmak istiyorsanız yorum sayınızı artırmalısınız.

Instagram’da Yorum Sayısının İşletme Hesabıma Katkısı Nedir?

İşletme hesabınız için gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumların sayısı çok önemlidir. Yapılan gerçek yorumlar kullanıcıların size olan güveninin artmasını sağlar. Ürünleriniz ne kadar iyi olursa olsun bir referansa ihtiyaç duyarlar. Bu referans bazen beğeni sayınız bazen de yorum sayınızdır.

Kullanıcılar ürünlerinizi daha önceden deneyimlemediği için deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyarak fikir sahibi olmaya çalışırlar. Fakat size yapılan yorum sayısı hesabınızla orantılı ve gerçek olmalıdır. Aksi takdirde sizi araştıran kullanıcılar tarafından sahte hesap algısı oluşur.

İşletme hesabınızı inceleyen kullanıcıların dikkatini çekmenizin en önemli yolu gönderilerinize yapılan yorumlardır. Yorumlarınız ne kadar çok ve gerçek ise o kadar çok güvenilir ve popüler olursunuz.

Instagram’da popüler olmak istiyorsanız güvenilir bir şekilde yorum sayınızı artırmalısınız.

Instagram Yorumlarınızı Artırarak Çok Kısa Sürede Keşfete Düşmek İster Misiniz?
Instagram Yorumlarınızı Artırarak Çok Kısa Sürede Keşfete Düşmek İster Misiniz?

Instagram’da Gerçek Yorum Al Hizmetimiz ile Yorum Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram, paylaşılan gönderileri yorum ve beğeni sayılarına göre başarılı bulur. Instagram’da paylaştığınız gönderinizde yorum ve beğeni sayınız ne kadar çok ise başarı oranı o kadar yüksektir. Başarılı olan gönderiler Instagram tarafından kullanıcıların keşfetin de görünür hale gelir. Bu sayede hesabınızın istatistiği ve popülerliği artar.

Peki Instagram’da yorum sayısının artırmanın güvenli yolu nedir? Bu soru kullanıcılar tarafından sıkça sorulmaktadır. Bu sebeple sizi gerçek ve güvenli yorumları olan ÇORAP uygulaması ile tanıştıracağım.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulamasındaki kullanıcılar aktif, güvenilir, gerçek ve potansiyelli kullanıcılardır. Bu sayede size yapılan yorumların sahte olmasının imkânı yoktur.

ÇORAP uygulaması sizin hesap bilgilerinizi almadan yorum sayınızı artırmanızı sağlar. Bu yönü de ÇORAP uygulamasının güvenilir olduğunu gösterir.

ÇORAP uygulaması sayesinde çok kısa bir sürede gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarla, yorum sayınız artar. Artan yorum sayıları da hesabınızın popüler olmasında büyük rol oynar.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olarak kullanıcılara görev vermenizdir. Verdiğiniz görevler de Instagram adresinizi ve nasıl bir yorum yapılması gerektiğini yazmalısınız. Görevi verdikten sonra yorum sayınız çok kısa bir sürede güvenli bir şekilde artacaktır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden çorap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/  adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Instagram Yorum Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “INSTAGRAM” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Instagram Yorum Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Instagram adresinizi yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine yorum yapılmasını istediğiniz gönderinin ne olduğunu ve nasıl yorum istediğinizi yazıyorsunuz.
ÇORAP Reklam Instagram Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

2 thoughts to “Instagram Gerçek Yorum Al

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir