Instagram - Beğeni Satın Al
Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al işlemi için doğru yerdesiniz. Detaylar için lütfen okumaya devam ediniz.

İÇİNDEKİLER

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram’da beğeni sayısı önemli mi? Beğeni sayısının çok olmasının avantajı nedir? Beğeni sayısını nasıl artırabilirim? Beğeni sayısı ile para kazanmak mümkün mü?

Instagram’da Beğeni Sayısı Önemli Mi?

Instagram’da beğeni sayıları çok önemlidir. Beğeni sayınız artıkça farklı birçok kullanıcılara ulaşmanız artar ve kolaylaşır. Instagram algoritmasına göre beğeni sayınız ne kadar çok ise gönderiniz o derece başarılı görünür. Instagram başarılı bulduğu gönderileri kullanıcıların Keşfet sayfasına gönderir. Kullanıcılar sizi Keşfet sayfalarında gördükçe tanınırlığınız artar.  

Beğeni Sayısının Çok Olmasının Avantajı Nedir?

Instagram’da beğeni sayesinde farklı kullanıcılara ulaştıkça sayfanızın istatistiği ve takip sayısı yükselir. Bu sayede hesabınız artık fenomen ve popüler olur. Popüler olan hesabınıza reklam ve iş birliği teklifleri gelir. Gelen bu teklifler sayesinde para kazanma şansınız ortaya çıkar.

Aslına bakarsanız Instagram algoritması bir zincir gibidir. Çok beğeni çok takipçi getirir, çok takipçi popüler yapar. Popüler hesaba da reklam teklifleri gelir, gelen reklam teklifleri de para kazanma yoludur.

Instagram-Beğeni-Satın-Al
Instagram-Beğeni-Satın-Al

Beğeni Sayısını Artırmanın Yolları Nelerdir?

Beğeni sayısı bir hesap için çok önemlidir çünkü beğeni sayısının fazla olması kullanıcıların dikkatini çekmesini sağlar. Beğeni sayınız arttıkça keşfete düşme oranınız da bir o kadar artar ve daha çok kullanıcı tarafından görülmüş olursunuz. Instagram’da beğeni sayısını artırmanın birçok yolu vardır. Fakat önemli olan bu yolların güvenli ve gerçek olmasıdır. Beğeni sayısı ve takipçi sayısı orantılı olmalıdır. Aksi takdirde hesabınız sahte bir hesap gibi görünecektir ve insanların size karşı güvenini azaltacaktır.

Günümüzde insanlar Instagram’da bir profili incelerken gönderilerdeki beğeni sayısıyla hesabın takipçi sayısı arasındaki orana dikkat ederler ve güvenip güvenmeyeceklerine karar verirler. 100 bin takipçili hesabın 20 beğeni olması ne kadar tuhaf duruyorsa, 100 kişilik takipçisi olan hesabın 1000 beğenisi olması da o kadar tuhaftır. Bu hesap bir kişiye ait olabileceği gibi bir şirket hesabı da olabilir.

Beğeni Sayısını Instagram Beğeni Satın Al Hizmetiyle Nasıl Artırabilirim?

Instagram’da yer alan gönderileriniz veya ürünleriniz sizin için oldukça iyi olabilir. Fakat bir referansa ihtiyaç duyarlar. Çünkü kullanıcılar ürünlerinizi henüz deneyimlememişlerdir. Bu sebeple hesabınıza güvenmeleri biraz zordur ve birçok özellik ararlar. Bu özelliklerin en önemlisi beğeni sayısıdır. Bir gönderide gerçek beğeni sayısı ne kadar fazlaysa hesap o kadar etkili ve güvenli olur. Beğeni sayısı derken sahte kullanıcı beğenilerinden bahsetmiyorum. Gerçek kullanıcı ve gerçek beğenilerden bahsediyorum.

Peki Instagram’da beğeni sayısını artırmanın güvenilir bir yolu var mıdır? Elbette, var. Hadi gelin sizi, gerçek kullanıcıların beğeni yaptığı ÇORAP uygulaması ile tanıştıralım.

ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Organik müşteri derken neyi kastediyoruz? Organik müşteri, sahte olmayan gerçek ve profesyonel kullanıcılardır. Bu kullanıcılar sayesinde size yapılan beğenilerin sahte olmasını engelliyoruz.

ÇORAP uygulaması ile beğeni sayınızı artırıyoruz ve hesabınızı popüler bir hesap yapıyoruz.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olup kullanıcılarımıza görev vermenizdir. Görevinizde Instagram hesabınızın linkini ve beğeni yapmaları gerektiğini söylemelisiniz. Çok kısa sürede hedeflediğiniz beğeni sayısına ulaşacağınızı garanti ediyoruz. Yapılan beğeniler gerçektir ve sonradan geri silme gibi bir durumun olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

Özetlemek gerekirse ÇORAP uygulamasına üye olun, beğeni sayınızı artırın ve artırdığınız beğeni sayısı sayesinde hesabınızı popüler bir hale getirin.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/  adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Instagram Beğeni Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının profil sayfasından Kullanıcı Tipi kısmından ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP REKLAM Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “INSTAGRAM” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP REKLAM Kanal Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP REKLAM Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP REKLAM Instagram Beğeni Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Instagram adresinizi yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine beğeni yapmalarını istediğiniz gönderi hakkında bilgi yazıyorsunuz.
ÇORAP REKLAM Instagram Beğeni Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP REKLAM Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP REKLAM Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP REKLAM Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

One thought to “Instagram Beğeni Satın Al – Gerçek Kişilerden”

 • Sinan

  Gerçekten güzel bir uygulama, kısa kısa görev yapıp gerçek para kazanıyorsunuz ve görevler de o kadar zor değil.

  Cevapla

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir