Google Haritalar Yorum Al
Google Haritalar Yıldızlı Yorum Satın Al

İÇİNDEKİLER

Google Haritalar Yıldızlı Yorum Satın Al

Google Haritalar Yıldızlı Yorum Satın Al hizmetimiz ile işletmenizi ön plana çıkarıyoruz.

İşletme Puanınızı zaman kaybetmeden, kolayca artırıyoruz!

Google Haritalar Yıldızlı Yorum Satın Al hizmetimiz ile işletme puanınızın artacağını biliyor muydunuz? Peki Google Harita Yorumları ile işletme puanı nasıl arttırılır? Google harita yorumu ne işimize yarar? İşletme puanı bize ne gibi avantajlar sağlar? Son olarak Google harita yorumlarını kolay bir şekilde yapabilir miyiz, yapabiliyorsak nasıl?

Google harita yorumları bir işletme için çok önemlidir. Yapılan yorumlar arama esnasında işletmelerin üstlerde çıkmasını ve rakiplerinden önde olmasını sağlar. Bir işletme yeri hakkında bilgi almak isteyen insanlar ilk olarak Google haritalarda bulunan yorumlara ve yıldız sayısına bakarlar. Çünkü insanlar araştırdıkları işletme hakkında önceden ziyaret etmiş insanların yorumlarını, verdikleri yıldız sayısını merak eder ve dikkate alırlar. Peki işletmeye gelen her ziyaretçi Google haritanız da yorum yapıyorlar mı? Elbette, hayır. Peki yorum sayısı nasıl arttırılır? Gelin şimdi sizinle bu sorunun cevabını bulalım.

İşletme puanı bize ne gibi avantajlar sağlar?

İşletme puanı sizi rakiplerinizden bir adım ileride veya geride olmanızı sağlar. Tabi ki hiçbir işletme geride olmak istemez. Peki ileride nasıl olunur?  Google Haritalar da sistem, yorumlara ve yıldızlara göre çalışır. Yani ne kadar çok yorum ve yıldızınız varsa bir tık üstte gösterilirsiniz. Fakat yorumdan kastettiğim kötü veya puan düşürücü yorumlar değil. Google da kötü yorumları silmek her zaman kolay olmayabilir bu sebeple ne kadar güzel yorumlarınız olursa kötü yorumlarınız o kadar az görünür. Yapılan güzel yorumların daha çok ve gerçek yorumlar olabileceğini hiç düşündünüz mü hem de hiç zaman kaybetmeden. İlk okuyunca şaşırıyorsunuz değil mi? Artık bu istekleriniz çok kolay. Peki nasıl? Uzun zamandır aradığınız o uygulamanın ne olduğunu merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Google Harita Yorumları ile işletme puanı nasıl arttırılır?

Bundan birkaç yıl önce birçok işletme sahipleri, işletme yerlerine gelen ziyaretçilerden işletme puanı artması için Google Harita yorumu yapmalarını ve yıldızlamalarını isterlerdi. İsteyen insan yapar istemeyen yapmazdı. Bu olay çok uğraştırıcı ve zaman kaybediciydi. Peki günümüzde yorumları nasıl yaptırıyoruz? Tabi ki ÇORAP uygulaması sayesinde. Peki bu ÇORAP uygulaması nedir? ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Organik müşteri derken neyi kastediyoruz? Organik müşteri derken sahte olmayan gerçek ve profesyonel kullanıcılardan bahsediyoruz. Bu kullanıcılar sayesinde size yapılan yorumların ve yıldızların sahte olmasını engelliyoruz.

ÇORAP uygulaması sayesinde yapılan yüksek yıldızlı yorumlar işletmenizin rakiplerinizden önde olmasını sağlayacaktır.

Sizin tek yapmanız gereken ÇORAP uygulamasına üye olarak, görev paylaşmanızdır. Görev de Google harita linkinizi verip ne yapmalarını istediğini belirtirseniz çok fazla zaman geçmeden yüksek yıldızlı yorumlarınız artacaktır.

Eğer yüksek yıldızlı yorumlarınız artarsa müşterileriniz artar, satışlarınız yükselir, telefon aramalarınız artar, site ziyaretleriniz artar, popüler ve mutlaka ziyaret edilmek istenen bir işletme olursunuz.

Yorumlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Satın aldığınız yorumlar en kısa sürede Google haritalarınızda görünecektir. Satın aldığınız yorumlar kalıcı ve gerçektir geri silinme gibi bir durumun olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

Kısaca özetlemek gerekirse eğer sizde işletmenizi, rakipleriniz karşısında daha değerli ve önde olmasını istiyorsanız hemen ÇORAP uygulamasına üye olup gerçek ve yüksek yıldızlı yorumlar almalısınız.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP uygulamasına nasıl üye olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden https://corap.app/ adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP uygulaması Google Play Store’dan nasıl indirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/   adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP uygulaması üzerinden Google Harita Yorum Görevi nasıl verilir?

İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.

ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
Ekranda kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekran

Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Google Haritalar” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Seçme Ekran

Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekran da görev tipini seçiyoruz.

ÇORAP Reklam Görev Tipi Seçme Ekran

Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.

ÇORAP Reklam Google Haritalar Yorum Yap Görev Ekran

Çıkan bu ekrana önceden kopyaladığınız Google haritanızın linkini yapıştırıyoruz. Görev açıklaması yerine nasıl bir yorum yapmalarını istediğinizi yazıyorsunuz. Kişi sayısını ve yayın süresini belirliyorsunuz.

ÇORAP Reklam Google Haritalar Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekran

Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.

ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi

Yayınladığımız bu görevi ana sayfamız da görüntüleyebiliyoruz.

Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.

ÇORAP Reklam Görev Detay Ekranı

Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.

ÇORAP Reklam Yayından Kaldır Sorusu

Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

4 thoughts to “Google Haritalar Yıldızlı Yorum Satın Al

 • Mirac

  Bu çok iyi bir site

  Yanıtla
 • Good

  Very good

  Yanıtla
 • Sıla

  Great

  Yanıtla
 • Sıla

  So great

  Yanıtla

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir