Discord Gruba Katılma ve Yorum Satın Al
Discord Gruba Katılma ve Yorum Satın Al

İÇİNDEKİLER

Discord Gruba Katılma ve Yorum Satın Al

Discord Gruba Katılma ve Yorum Satın Al hizmetimiz ile Discord sunucunuzun aktif üye ve yorum sayısını artırabilirsiniz.

Discord Grubuna Nasıl Üye Olunur?

Discord grup yöneticisi tarafından size gönderilen davet bağlantısı ile gruba katılabilirsiniz. Davet bağlantısı süresi genellikle kısıtlıdır. Bu sebeple size gelen davet bağlantısına fazla sürmeden katılmalısınız.

Discord Grup Üye Sayısının Önemi

Discord’da oluşturduğunuz grubun türüne göre üye sayısı oldukça önemlidir. İşletme, reklam gibi maddi yönden katkı sağlayacağınız bir grup oluşturduysanız üye sayınız fazla olmalıdır. Ama oyun, okul veya sohbet için bir grupsa üye sayısının pek önemi yoktur.

İşletme ve reklam grubunuzun üye sayısının fazla olması gerekir. Fazla olan üyeleriniz grubunuzun değerini artırmaktadır. Yapılacak olan reklamların maddi değerini üye sayınız belirlemektedir.

İşletme sayfasının etkileşimi artması için de üye sayısı önemlidir. Artan etkileşimleriniz sayfanızı popüler yapar. Popülerlik işletme sayfaları için kıymetlidir. Popüler olan işletme sayfaları hak ettikleri değeri görürler ve maddi kazançları artmaktadır.

Ürünlerinizin daha çok satılması ve hak ettiği değeri görmesi için de üye sayısı önemlidir. Ürünlerinizin kaliteli olması hak ettiği değeri göreceği anlamına gelmemektedir. Ürünlerinizin reklama ihtiyacı vardır. Üye sayılarınızın fazla olması en etkili reklamdır. Üyeleriniz, sayfanızda paylaştığınız ürünün etkileşimini hızlıca artırabilmektedir.

Discord grubunuza reklam alarak maddi kazanç da sağlanabilmektedir. Grup üyelerinizin fazla olmasıyla hem grubunuzun hem de alacağınız reklam tekliflerinin değeri artmaktadır.

Discord Yorumlarının Önemi

Discord grubunuzun aktif olması için yorumlar oldukça önemlidir. Aktif olan grubunuz işletme sayfanız için daha çok etkileşim sağlar. Reklam yapmak isteyenler için de aktif ve yorumları fazla olan grup daha değerlidir. Grubunuzun değerinin daha fazla olması için aktif yorumları ve kullanıcıları fazla olması gerekmektedir.

Discord Grup Üyelerinizi ve Yorumlarınızı Artırın
Discord Grup Üyelerinizi ve Yorumlarınızı Artırın

Discord Gruba Katılma ve Yorum Satın Al Hizmeti Nedir?

Discord da kurduğunuz grupların üye ve yorum sayısının hiçbir şey yapmadan artmasını bekleyemezsiniz. Gruplarınızın bir referansa ihtiyaçları vardır. Bu sebeple sizi güvenilir ve aktif kullanıcıları olan ÇORAP uygulamasıyla tanıştırmak istiyorum.

 ÇORAP (Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi) uygulaması, reklam verenlerin istediği hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan, organik ve potansiyelli müşterileri olan yapay zekâ destekli reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

ÇORAP uygulaması kullanıcıları aktif ve gerçek kullanıcılardır. Aktif oldukları için üye ve yorum sayınız hızlıca artmaktadır. Gerçek oldukları için de grubunuzun sahte görünmesini engeller.

Uygulamamızın güvenilir olduğunu gösteren en önemli özelliği de sizden kişisel bilgilerinizi istememesidir.

Discord grubunuzun üye ve yorum sayısını hızlıca artması ve popüler olmanızı istiyorsanız ÇORAP uygulamasını indirip üye olmalı ve görevler vermelisiniz. Görevlerinizde daha önceden kopyaladığınız Discord grubunuzun bağlantısını vermeli ve nasıl yorumlar istediğinizi belirtmelisiniz.

Yapılacak olan yorumların silinme gibi bir durum olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

ÇORAP UYGULAMASI

ÇORAP Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

ÇORAP uygulamasına web üzerinden corap.app adresine girerek üye olabilir veya mobil uygulamamızı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap adresinden indirerek üye olabilirsiniz.

ÇORAP Uygulaması Google Play Store’dan Nasıl İndirilir?

https://coraplakazan.com/kullanim-kilavuzlari/corap-uygulamasi-play-storedan-nasil-indirilir/ adresindeki yazımızı okuyarak nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

ÇORAP Uygulamasında Discord Katıl ve Yorum Yap Görevi Nasıl Verilir?

 • İlk olarak ÇORAP uygulamasının ÇORAPREKLAM alanına giriyoruz.
ÇORAP Reklam Kullanıcı Tipi Değiştirme Ekranı
 • Ekranın aşağısında kırmızı kutu ile gösterdiğimiz artı tuşu ile görev vereceğimiz kanalı seçme ekranına gidiyoruz.
ÇORAP Reklam Görev Verme Tuşunu Gösteren Ekranı
 • Kanal seçme ekranına geldikten sonra “Discord” yazan butona tıklıyoruz.
ÇORAP Reklam Kanal Tipi Seçme Ekranı
 • Tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda görev tipini seçiyoruz.
ÇORAP Reklam Discord Görev Tipi Seçme Ekranı
 • Seçtikten sonra görev hakkında bilgi dolduracağımız ekran karşımıza çıkacaktır.
ÇORAP Reklam Discord Katıl ve Yorum Yap Görev Ekranı
 • Çıkan bu ekrana daha önceden kopyaladığınız Discord adresinizi vermeli ve nasıl yorumlar yapacağınızı belirtmelisiniz.
ÇORAP Reklam Discord Katıl ve Yorum Yap Örnek Doldurulmuş Görev Ekranı
 • Her şeyi istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “Görevi Yayınla” butonuna tıklayarak görevi yayınlıyoruz. Ve başarılı olduğuna dair bize bildirim gönderiyor.
ÇORAP Reklam Başarılı Bildirimi
 • Yayınladığımız bu görevi ana sayfamızda görüntüleyebiliyoruz.
 • Eğer görevin üzerine tıklarsanız görev hakkında bilgi alanına gidersiniz.
ÇORAP Reklam Discord Katıl ve Yorum Yap Görev Detay Ekranı
 • Görevi kaldırmak isterseniz de “Yayından Kaldır” butonuna tıklarsanız size bir soru yönlendirir.
ÇORAP Reklam Discord Yayından Kaldır Sorusu
 • Bu soruda “Evet” butonuna tıklarsanız kaldırır, ama “Hayır” butonuna tıklarsanız bir önceki sayfaya geri döner.

ÇORAP uygulaması hakkında daha fazla bilgi için https://corapreklam.com/ adresine gidebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir